REKLAMAMartex
REKLAMAGaleria2
Nie przegap grudniowej promocji w nowym Studiu Drzwi, z którego oferty skorzystamy w salonie przy ulicy Sobieskiego 23 w Iławie.

Nie przegap grudniowej promocji w nowym Studiu Drzwi, z którego oferty skorzystamy w salonie przy ulicy Sobieskiego 23 w Iławie.

Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, bramy garażowe, okna i rolety, parapety, akcesoria do wszystkich wymienionych produktów - to wszystko, w naprawdę atrakcyjnych cenach, znajdziemy w ofercie nowego na iławskim rynku Studia Drzwi, którego salon dostępny jest w wygodnej lokalizacji w centrum miasta, przy ulicy Sobieskiego 23. Szeroką gamę produktów od wiodących, godnych zaufania producentów uzupełnia tutaj wachlarz usług towarzyszących: od fachowego doradztwa, poprzez pomiar aż po profesjonalny i sprawny montaż. Jeśli planujesz zakup drzwi wewnętrznych, to koniecznie jeszcze w grudniu odwiedź Studio: czeka na Ciebie sezonowa promocja.

Studio Drzwi w Iławie poleca się uwadze wszystkich budujących dom, a także osobom, które urządzają lub remontują własne cztery kąty. W ofercie salonu znajdziemy szeroki asortyment drzwi wewnętrznych i zewnętrznych będących odpowiedzią na każdy gust i możliwości każdego portfela. Dostępne są również bramy garażowe, okna i rolety, parapety oraz akcesoria. Porta Drzwi, Erkado, Krisopol, DRE, POL-SKONE, Verte, Wikęd, Wiśniowski, Anbo - to przykłady renomowanych producentów, z którymi współpracuje Studio. Taki wybór solidnych dostawców gwarantuje klientowi dostępność różnorodnych produktów, które sprostają oczekiwaniom, ciesząc oko i zdając egzamin w praktyce przez długie lata użytkowania.

Studio obsłuży nas kompleksowo. Doświadczeni w branży doradcy najpierw pomogą dobrać odpowiedni do indywidualnych wymagań i potrzeb produkt, zaproponują dodatkowe, niezbędne akcesoria. Zorganizują też pomiar oraz fachowy montaż, co znacząco ograniczy uciążliwości związane z przeprowadzeniem w domu lub mieszkaniu inwestycji. 

NIE PRZEGAP GRUDNIOWEJ PROMOCJI!

W salonie zawsze znajdziemy sezonowe promocje i wyprzedaże. W grudniu ze szczególnie atrakcyjnej oferty skorzystają osoby, które zakupią drzwi wewnętrzne. Tylko do końca tego miesiąca do takiego produktu komplet klamek otrzymamy gratis.

Zapraszamy! 
Studio Drzwi - doradztwo, pomiar, montaż
Iława, ul. Sobieskiego 23
Tel. 724 482 315
E-mail: biuro@studiodrzwi.pl

Publikacja zlecona. 

Współpraca z wiodącymi producentami i kompleksowa obsługa od doradztwa poprzez pomiar aż po montaż - to mocne strony Studia Drzwi w Iławie.

abs2
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
woznicki2019
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.3494 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)