REKLAMATYP 1 - IPB
wydrukuj podstronę do DRUKUJ16 grudnia 2017, 00:00 komentarzy 1

Miniona sobota i niedziela to w całej Polsce tzw. weekend cudów. W tych dniach do potrzebujących rodzin i osób samotnych w trudnej, niezawinionej sytuacji życiowej trafia hojna pomoc w ramach przedświątecznej akcji Szlachetna Paczka. W tym roku pomoc otrzymało ponad 20 tysięcy rodzin, a wspaniałomyślnych darczyńców nie zabrakło także w Iławie i powiecie iławskim. Galeria Jeziorak w Iławie wspólnie z przyjaciółmi pomogła spełnić marzenia pani Wiesławy z gminy Kisielice.

Kompletowanie Szlachetnej Paczki w Galerii Jeziorak odbyło się w minioną sobotę. Centrum w realizacji tego przedsięwzięcia pomagali zaprzyjaźnieni Paweł Hofman i Rafał Szczecina (Iławski Półmaraton to marka, która także wsparła Szlachetną Paczkę) oraz Dariusz Ziółkowski z grupy "2 Koła", jak również Barbara Szczecina. 

- To była świetna zabawa! My - dorośli, rodzice potrafimy przecież czerpać wiele radości z dawania czegoś od siebie innym - mówi o tym szczególnym dniu Tomasz Koczergo, menadżer Galerii Jeziorak. - Serdecznie dziękujemy najemcom centrum, właścicielom i pracownikom mieszczących się tutaj sklepów, którzy okazali wielkie serce i hojność, wspierając organizowaną przez Galerię paczkę, przekazując pełne torby wspaniałych prezentów. Jeszcze raz: wielkie serdeczne dzięki!

Po zebraniu darów pozostało już tylko spakować okazałą paczkę i zawieźć ją do osoby, z myślą o której była przygotowywana. To pani Wiesława, mieszkanka gminy Kisielice w naszym powiecie. Spełniły się jej marzenia o pięknym nowym rowerze, w Szlachetnej Paczce dla pani Wiesławy znalazły się ponadto ubrania, buty, artykuły spożywcze, rzeczy codziennego użytku, upominki i piękne drobiazgi. Życzymy pani Wiesławie wspaniałych Świąt i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku!

"Uważam, że nie może być tak, że czym więcej pomocy, tym więcej potrzebujących. Chcemy pomagać tak, aby ludzie sami radzili sobie w życiu. Nie chcemy biedy. Nie chcemy rekordów. Chcemy prawdziwej miłości wzajemnej. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego! 

Ksiądz Jacek WIOSNA Stryczek, pomysłodawca Szlachetnej Paczki

Zdjęcia: Info Iława.
Wideo: Łukasz Siudziński. 

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMATyp 3 - Bar mleczny

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~K. 1 10 miesięcy temuocena: 100% 

    Brawo! Wspaniała akcja.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.3058 sekundy