REKLAMAimage2

(Fot. Info Iława.)

Stoły zastawione tradycyjnymi wigilijnymi potrawami, dzielenie się opłatkiem, wspólne śpiewanie kolęd i pastorałek, wizyta Mikołaja, który przyniósł słodkie upominki - to główne akcenty miejskiej Wigilii, która odbyła się dzisiaj w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Iławie.  

Takie przedświąteczne spotkania to już w iławskim MOPS-ie tradycja. Także w tym roku nie zabrakło miejskiej Wigilii. Uczestniczyli w niej m.in. burmistrz Adam Żyliński, przewodniczący Rady Miejskiej w Iławie Wojciech Szymański, ksiądz Zenon Kołodyński - proboszcz parafii p.w. Chrystusa Króla Wszechświata w Iławie, dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Iławie Irena Kasprzycka oraz jego pracownicy, mieszkańcy.

Nie brakowało tradycyjnych elementów wigilijnej wieczerzy, w tym staropolskich dań, kolędowania, życzeń podczas dzielenia się opłatkiem, wreszcie - wizyty Mikołaja, który przyniósł słodkie upominki. Był też świąteczny występ artystyczny w wykonaniu podopiecznych świetlicy Mopsik i Mariusza Brzozowskiego. 

Fot. Info Iława.

REKLAMAGaleria Jeziorak

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.5092 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)