REKLAMAzdz2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ3 stycznia 2018, 12:54 komentarzy 3

(Fot. Archiwum własne.)

Niedziela, 14 stycznia - to dzień, gdy cała Polska znów zagra wspólnie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W akcję dla wyrównania szans w leczeniu noworodków włącza się oczywiście także Iława. Sztab WOŚP tradycyjnie zawiązał się przy Iławskim Centrum Kultury. 

Przedstawiamy program imprezy.

XXVI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - sztab przy Iławskim Centrum Kultury 
14 stycznia 2018r.

9:00 – 16:00 - LOK zaprasza na strzelnicę pneumatyczną (ul. Wyszyńskiego 15).

9:00 – 17:00 - Kwesta uliczna wolontariuszy.

11:00 - Wielka Pingpongowa Orkiestra – Otwarty Turniej Tenisa Stołowego w kat. szkół podstawowych, gimnazjalnych, open. Dla wszystkich uczestników pamiątkowe dyplomy. Turniej organizują ICSTiR oraz sekcja tenisa stołowego Jezioraka Iława (sala sportowa przy ul. Asnyka 3b za szpitalem powiatowym).

14:00 – 18:00 - V Iławski „Darz Bór” Festyn
- wystawa motocykli CROSS, samochodów terenowych i militarnych
- darmowa degustacja potraw myśliwskich z kuchni polowej
- przejażdżki quadami
Organizatorzy: Iławskie Stowarzyszenie Miłośników Jazdy Terenowej Kobra, Koło Łowieckie „Łabędź" w Iławie.
Miejsce: parking przy kinoteatrze oraz fosa miejska.

16:00 - Aukcja gadżetów przekazanych przez firmy, instytucje, osoby prywatne na rzecz WOŚP oraz prac artystycznych przekazanych przez iławskich twórców z dziedziny malarstwa, rzeźby, rękodzieła artystycznego (kinoteatr).

Od poniedziałku do piątku w godz. 8-15, w siedzibie Iławskiego Centrum Kultury przyjmowane są gadżety, które wezmą udział w aukcji.

REKLAMATyp 3 - Bar mleczny

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~#orkiestrarockagra 3 9 miesięcy temuocena: 58% 

  Co to jest??!! Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy od samego początku w założeniu miała na celu GRANIE MUZYKI i ZBIERANIE PIENIĘDZY!!! Tym czasem odpowiadające za organizację iławski centrum kultury na czele z panią Ewą Wiśniewską robi jakiegoś gniota, własny wymysł.. Co to za tradycja ? - grania w pingponga, albo darz bór, jazda terenowa, jazda crossowa... O co chodzi? W tamtym roku grała muzyka na zewnątrz kina gdzie odbywała się aukcja, grało Modern Talking, za cholerę nie jest to granie jakie towarzyszy ludziom podczas tych imprez w innych miejscach w Polsce. Gdzie są zespoły, rock n roll, ząb który ma w sobie Owsiak. W Iławie to jedynie "owsiki" wiecie skąd. Przerzuciliście się z U2 na Oczy zielone?

  Edytowany: 9 miesięcy temu

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Zuza 2 9 miesięcy temu

  Tylko niech ci kwestujący trochę bardziej się postarają niż w zeszłym roku, bo jeździłam po całej Iławie i szukałam człowieka ze skarbonką i ani widu ani słychu. Pod kościołem Brata Alberta też nie stali. Ani o 10.30 ani o 12.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Zuza 1 9 miesięcy temu

  Tylko niech ci kwestujący trochę bardziej się postarają niż w zeszłym roku, bo jeździłam po całej Iławie i szukałam człowieka ze skarbonką i ani widu ani słychu. Pod kościołem Brata Alberta też nie stali. Ani o 10.30 ani o 12.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAekobud
REKLAMAMartex
REKLAMAdom
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3372 sekundy