REKLAMAImage
wydrukuj podstronę do DRUKUJ8 stycznia 2018, 09:08 komentarzy 1

(Fot. UG w Iławie.)

Dwie umowy, dotyczące utrzymania oraz remontów dróg gminnych w całym 2018 roku, podpisał ze zwycięzcami przedmiotowych przetargów wójt gminy Iława Krzysztof Harmaciński. 

„Naprawa, remonty i bieżące utrzymanie dróg gruntowych, żużlowych, tłuczniowych i utwardzonych oraz chodników na terenie Gminy Iława” - tym zadaniem zajmie się firma Roboty Ziemne Romana Czuczko z Iławy. Umowa obowiązuje do końca roku 2018. Wartość zamówienia to niespełna 400 tysięcy złotych.

Druga umowa dotyczyła bieżącego utrzymania dróg gminnych w roku 2018. Przetarg na zadanie pod nazwą „Profilowanie dróg gminnych nieutwardzonych oraz zagęszczanie dróg gminnych nieutwardzonych po profilowaniu na terenie Gminy Iława w roku 2018” wygrała firma Usługi Ziemne Jana Szczepańskiego z Frednowych. Umowa obowiązuje do końca roku 2018. W tym przypadku wartość zamówienia to nieco ponad 65 tysięcy złotych. 

Umowy podpisano 4 stycznia.

Fot. UG w Iławie.


 

REKLAMATyp 3 - Bar mleczny

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Artykuł załadowany: 0.3298 sekundy