REKLAMAImage
wydrukuj podstronę do DRUKUJ12 stycznia 2018, 09:57 komentarzy 1

(Fot. MGOK w Kisielicach.)

11 stycznia w Zespole Szkół w Kisielicach odbył się Koncert Kolęd, w którym wystąpił zespół wokalny i taneczny z kisielickiej szkoły oraz chór Camerata z Iławy.

W specjalnie na tę okazję przygotowanym programie muzycznym jako pierwszy przed licznie zgromadzoną publicznością zaprezentował się chór młodzieży kisielickiego Zespołu Szkół wraz z solistami, przygotowany przez nauczyciela muzyki tamtejszej szkoły, multiinstrumentalistę Marka Grzonkowskiego. W ostatnim świątecznym utworze pierwszej części koncertu zaprezentowała się również grupa taneczna działająca pod kierunkiem Natalii Okońskiej. Młodzież po swoim występie od włodarza Kisielic otrzymała upominek w formie słodyczy.

W drugiej części koncertu na scenie pojawił się czterdziestoosobowy zespół ludzi, których już od ponad trzydziestu lat łączy pasja do śpiewania - chór Camerata pod dyrekcją Honoraty Cybuli. Finałem pięknego i wzruszającego koncertu było wspólne wykonanie kolędy „Bóg się rodzi”, gdy do chóru Camerata dołączyła młodzież występująca w pierwszej części koncertu. Dodatkowym akcentem był fakt imienin, które w tym dniu obchodziła prowadząca iławski chór Honorata Cybula, której burmistrz Kisielic Rafał Ryszczuk wręczył okazały bukiet kwiatów.

Organizatorzy: Dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury Mariusz Gołębiowski oraz Zespół Szkół w Kisielicach.

Fot. MGOK w Kisielicach.

REKLAMATyp 3 - Bar mleczny

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Mieszkaniec 1 9 miesięcy temuocena: 71% 

    Miło popatrzeć jak ludzie się jednoczą dzięki muzyce i szanują . Jak to pieknie kontrastuje z pluciem i błotem prezentowanym przez Ciszewskiego i Więcka ( kompletne zero) . Uwazam, że burmistrz też nie powinien wdawać się z nimi w kłótnie.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.2974 sekundy