REKLAMAImage
wydrukuj podstronę do DRUKUJ12 stycznia 2018, 11:18 komentarzy 1

(Fot. Czytelnik.)

Na naszą redakcyjną skrzynkę otrzymaliśmy ciekawe zdjęcie od czytelnika. Miejsce wszystkim znane - ścieżka nad rzeką Iławką u zbiegu ulic Kościuszki i Ostródzkiej. Tylko co tam robi znak nakazujący jazdę z jego prawej strony? 

Próbując to ustalić, zasięgamy opinii kilku osób zajmujących się ruchem drogowym. W odpowiedzi uzyskujemy żartobliwe komentarze, że może taki znak ustawiony w tym miejscu ma wskazywać odważnym miejsce do kąpieli? 

Wszystko wyjaśnił telefon do zarządcy terenu. W Wydziale Bieżącego Utrzymania Urzędu Miasta w Iławie dowiadujemy, że znak z pewnością nie został we wskazanym miejscu ustawiony na zlecenie ratusza i znalazł się nad Iławką bez wiedzy i zgody urzędników. Najprawdopodobniej to po prostu rodzaj dowcipu. Po naszym zgłoszeniu do urzędu znak został szybko usunięty. 

Słusznie, w końcu w tym miejscu kąpać się nie można! :-) 

REKLAMATyp 3 - Bar mleczny

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Artykuł załadowany: 0.3286 sekundy