REKLAMADPK
wydrukuj podstronę do DRUKUJ12 stycznia 2018, 12:09 komentarzy 1

(Fot. Info Iława.)

W czwartkowy wieczór na uroczystym Koncercie Noworocznym 2018 Powiatu Iławskiego spotkali się przedstawiciele tego samorządu, pracownicy iławskiego starostwa, mieszkańcy, zaproszeni goście. Zgromadzonej w hali "Mechanika" publiczności zaprezentowali się muzycy Młodzieżowej Orkiestry Dętej pod batutą kapelmistrza Rafała Krauze. 

Zespół zaprezentował koncert pod względem artystycznym podzielony na dwie części. Pierwsza była poświęcona muzyce rozrywkowej, w tym znanym utworom filmowym i nie zabrakło niespodzianki. Z orkiestrą wystąpiła utalentowana wokalistka jazzowa Ewa Żydołowicz. Druga odsłona miała natomiast świąteczny charakter. Orkiestra zagrała kolędy i melodie świąteczne - zarówno te ze świata, jak i polskie. Koncert zakończył Marsz Radeckiego, co jest już tradycją.

Nad kształtem i całością artystyczną koncertu czuwał oczywiście kapelmistrz Młodzieżowej Orkiestry Dętej. Rafał Krauze, poza pracą z iławską młodzieżą, jest związany z Filharmonią Warmińsko-Mazurską im. F. Nowowiejskiego w Olsztynie, gdzie jest pierwszym puzonistą. Na koniec powiatowego Koncertu Noworocznego kapelmistrza spotkała miła niespodzianka w postaci nagrody przekazanej mu przez Starostę Iławskiego Marka Polańskiego.

Wideo: Łukasz Siudziński. 
 

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMATyp 3 - Bar mleczny

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZajazd2
REKLAMAAutoblask
REKLAMAdom
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4048 sekundy