REKLAMATYP 1 - IPB

(Fot. Info Iława.)

Ogromnym zainteresowaniem iławian cieszyła się aukcja dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zorganizowana po południu w siedzibie sztabu WOŚP w naszym mieście, tj. w Iławskim Centrum Kultury. W jej kulminacyjnym momencie kinoteatr pękał w szwach. Mieszkańcy byli bardzo hojni, przekazując na wielkoorkiestrowe fanty pokaźne sumy. W Iławie można było także skorzystać z innych atrakcji, na przykład odwiedzić "Darz Bór" Festyn zorganizowany przez Stowarzyszenie Kobra i Koło Łowieckie "Łabędź".

Aż 3 tysiące złotych - to kwota, jaką podczas licytacji udało się uzyskać za koncert iławskiej Młodzieżowej Orkiestry Dętej. Licytację wygrał Damian Majewski, właściciel restauracji "U Czapy", a zatem to tam w terminie, który uzgodnią strony, można spodziewać się tego koncertu. Dużym zainteresowaniem uczestników aukcji cieszyło się także wiele innych przedmiotów, prac, voucherów. Wyróżnić można m.in. bardzo ciepły, wełniany, ręcznie wykonany koc (sprzedany za 900 zł), obraz z motywami WOŚP Katarzyny Kordalskiej (sprzedał się za 850 zł), grafikę Bogdana Wojciecha Bartkowskiego (uzyskano za nią 750 zł), całoroczne pozwolenie wędkarskie (700 zł), numer startowy "1" podczas tegorocznego Iławskiego Półmaratonu (350 zł), piłkę podarowaną przez Jezioraka Iława (350 zł), voucher na zabiegi w Instytucie Image (250 zł), czy serce wyrzeźbione przez Marka Kałużę (200 zł). Fantów było mnóstwo, a pełne podsumowanie kwot, jakie uzyskano z ich licytacji wraz z całym finansowym wynikiem lokalnej zbiórki, podamy na portalu jutro.

Mieszkańcy chętnie korzystali też z zaproszenia na "Darz Bór" Festyn. W sąsiedztwie kinoteatru jego organizatorzy przygotowali przejażdżki quadami, wystawę motocykli i pojazdów wojskowych oraz potrawy myśliwskie. 
 

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMANotus_nowa

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.3944 sekundy