REKLAMAKleks2

(Fot. Archiwum własne.)

IMGW-PIB ostrzega mieszkańców województwa warmińsko-mazurskiego przed potencjalnie groźnymi zjawiskami meteorologicznymi. Synoptycy spodziewają się wystąpienia w naszym regionie zawiei i zamieci śnieżnych oraz intensywnych opadów śniegu.

Wydany dzisiaj alert obowiązywać będzie w województwie warmińsko-mazurskim od godziny 18:00 w dniu 18 stycznia do godziny 15:00 w dniu 19 stycznia. 

- Prognozuje się wystąpienie opadów śniegu o natężeniu umiarkowanym. Prognozowany przyrost pokrywy śnieżnej od 10 cm do 12 cm, lokalnie do 15 cm. Wiatr o średniej prędkości od 20 km/h do 35 km/h, z porywami do 60 km/h, powodujący zawieje i zamiecie śnieżne, z południowego wschodu i wschodu - ostrzega synoptyk IMGW-PIB Maciej Maciejewski.

Prawdopodobieństwo wystąpienia prognozowanych zjawisk określono na 90% (zawieje/zamiecie śnieżne) i 80% (intensywne opady śniegu).
 

REKLAMAabs2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPUP
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.5444 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)