REKLAMAimage2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ29 stycznia 2018, 13:17 komentarzy 4

(Fot. materiały prasowe.)

"Disco polo pod gwiazdami" - to robocza nazwa nadana dużej imprezie w tym klimacie muzycznym, której organizatorem będzie Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie, a gospodarzem - Nowa Wieś pod Iławą. Galę tego typu GOK zorganizuje po raz pierwszy, wcześniej ośrodek raczej stronił od disco polo, uczestnikom letnich festynów chętniej proponując wiele innych gatunków muzycznych, w tym rocka czy bluesa. Dyrektor GOK Grażyna Piękos nie ukrywa jednak, że wiele jest sygnałów o tym, iż właśnie takiej imprezy chce wielu mieszkańców i ośrodek, obok organizacji festiwalu "Nad Jeziorakiem" czy imprez folklorystycznych i wielu innych, także tej potrzebie wyjdzie naprzeciw.

O pierwszej gminnej gali disco polo wiemy już całkiem sporo. Miłośników muzyki tanecznej organizatorzy zaproszą do zabawy 16 czerwca. Z gwiazdami disco polo uczestnicy będą bawić się na boisku w Nowej Wsi. Wśród potwierdzonych już wykonawców są Krzysztof "Kasa" Kasowski oraz zespoły Boys, Andre i Milano. Impreza będzie biletowana, a organizator chce zaoferować wejściówki w przystępnej cenie. Prawdopodobnie będzie to 20 zł. 

Organizacja w Nowej Wsi nowej imprezy nie wpłynie na Święto Indyka. Nowa Wieś także w tym roku będzie gospodarzem tego, już cyklicznego, wydarzenia.

REKLAMAabs2

4Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~mieszkanuiec 4 5 miesięcy temu

  święto indyka jest woj lubuskim Trzebiechów od ubojni indyków bomadek

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Fan 3 7 miesięcy temu

  Ray Wilson w Ilawie cos fajnego

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Facepalm 2 11 miesięcy temuocena: 100% 

  Gruba ta kiełbacha. Lepiej drogi naprawcie ul. Koralowa jest NIEPRZEJEZDNA dziury po pas.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~pepe 1 11 miesięcy temuocena: 100% 

  kiełbasa wyborcza...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.3622 sekundy