wydrukuj podstronę do DRUKUJ3 lutego 2018, 20:10

Gajerek został mistrzem sezonu 2017/2018 Suskiej Ligi Futsalu. Utytułowany zespół z wieloma sukcesami na koncie był faworytem i nie zawiódł. W rozegranym dzisiaj w suskiej hali sportowo-widowiskowej meczu o pierwsze miejsce w tych rozgrywkach ekipa z Iławy pokonała drużynę United Chicken 1:0. Gol na wagę mistrzostwa padł w samej końcówce meczu!

"Samochodowa" walka o najniższy stopnień podium

Już o godzinie 15:00 rozegrano pierwsze mecze w ramach wielkiego finału sezonu 2017/2018 Suskiej Ligi Futsalu. Na mecze o najwyższe stawki trzeba było poczekać do wieczora. W spotkaniu o trzecie miejsce naprzeciw siebie stanęli Auto Handel Trans Cars i Auto Handel Paszynin. Mocniej zaczęła ekipa Trans Cars, w pierwszej połowie wychodząc na dwubramkowe prowadzenie. Do przerwy jednak Auto Handel Paszynin zdołał zdobyć bramkę kontaktową i było 2:1. W drugiej odsłonie Paszynin ruszył do bardziej zdecydowanego ataku i zdobył... kolejne trzy bramki. Mecz zakończył się wynikiem 4:2, tym samym w tym roku na najniższym stopniu podium SLF stanęła drużyna Auto Handel Paszynin.

Auto Handel Trans Cars - Auto Handel Paszynin 2:4 (2:1)

Gajerek mistrzem!

Z kolei w meczu o mistrzostwo naprzeciw siebie stanęli Gajerek i United Chicken. Tutaj kibicom bardzo długo przyszło czekać na bramkę. Już pachniało dogrywką, gdy na 20 sekund przed końcem regulaminowego czasu gry gola na wagę zwycięstwa zdobył Gajerek. Wcześniej zespół nie wykorzystał dwóch rzutów karnych podyktowanych w tym spotkaniu. United Chicken musi zadowolić się lokatą wicemistrza tych rozgrywek. To i tak świetny wynik tego zespołu.

Gajerek - United Chicken 1:0 (0:0)