REKLAMAimage2

(Fot. UG w Iławie.)

W sobotę 3 lutego w sali wiejskiej odbyło się zebranie sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej w Rudzienicach. Było okazją do wręczenia zasłużonym druhom Brązowych Medali za Zasługi dla Pożarnictwa, uczczenia minutą ciszy strażaków, którzy odeszli na wieczną służbę, przedstawienia sprawozdań jednostki i nakreślenia jej planów na rok 2018. 

Zgromadzonych przywitał prezes OSP Rudzienice dh Adam Kontowski. W zebraniu uczestniczyli m.in. dh Krzysztof Harmaciński – Prezes Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego OSP w Iławie, dh Stanisław Kastrau – Prezes Zarządu Powiatowego OSP w Iławie, dh Henryk Zakrzewski – Wiceprezes Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego OSP, dh Łukasz Linkner – Komendant Gminny OSP, mł. bryg. Piotr Pyza – przedstawiciel Komendy Powiatowej PSP w Iławie oraz wiele innych zaprzyjaźnionych z jednostką osób.

Przed przystąpieniem do obrad prezes poprosił o uczczenie minutą ciszy pamięci druhów OSP i działaczy związku, którzy odeszli na wieczną służbę.

W pierwszym uroczystym punkcie spotkania zasłużonym druhom Ochotniczej Straży Pożarnej w Rudzienicach wręczono Brązowe Medale za Zasługi dla Pożarnictwa. Medale otrzymali:

  • dh Zbigniew Adamski
  • dh Stanisław Dobies
  • dh Łukasz Kulkowski
  • dh Cezary Dobies

Następnie przystąpiono do realizacji statutowego przebiegu zebrania, podczas którego zostały odczytane wszystkie sprawozdania oraz plan działalności na rok 2018.

Na zakończenie zebrania głos zabrali goście, którzy podziękowali wszystkim strażakom za zaangażowanie i mobilność jednostki. W 2017 r. tutejsi ochotnicy wyjeżdżali do zdarzeń aż 41 razy.

[opr. Linkner Łukasz, red. kontakt@infoilawa.pl]
Fot. UG w Iławie.

 

REKLAMANotus_nowa

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.3821 sekundy