REKLAMAimage2

(Fot. Info Iława.)

Od wycinki rozpoczęły się prace przygotowawcze związane z gruntowną przebudową stadionu przy ulicy Leśnej w Suszu, gdzie swoje mecze rozgrywa miejscowa IV-ligowa Unia. To duża inwestycja dwuletnia z planowanym zakończeniem w 2019 roku. W ramach przedsięwzięcia obiekt zyska m.in. nowy budynek zaplecza szatniowo-sanitarnego.

- Stworzy je parterowy, podpiwniczony budynek o powierzchni użytkowej 311 metrów kwadratowych, w którym przewidziano cztery szatnie, pokój sędziów, pomieszczenia dla obsługi medycznej, salę konferencyjną, magazyn sprzętu sportowego oraz ogólnodostępne toalety - informuje Urząd Miejski w Suszu. -  Trwająca wycinka drzew przygotowuje miejsce dla tego obiektu, który zostanie oddany do użytku w 2019 roku.

Ogłoszenie przetargu na "budowę zaplecza sanitarno-szatniowego na stadionie miejskim w Suszu - I etap" gmina planuje na drugi kwartał tego roku. Orientacyjna wartość zamówienia opiewa na 1,5 mln złotych. 

Poza wzniesieniem tego nowego obiektu inwestycja obejmuje remont istniejących budynków znajdujących się na stadionie, wymianę ogrodzenia, budowę parkingu wraz z drogą dojazdową oraz rozbudowę trybun dla kibiców.

Budynek sanitarno-szatniowy na stadionie miejskim w Suszu - wizualizacja (źródło: Unia Susz).
 

Rozpoczęły się prace związane z modernizacją suskiego stadionu. Najpierw realizowana jest wycinka drzew, by przygotować miejsce pod nowy obiekt (fot. Info Iława).

REKLAMANotus_nowa

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.4754 sekundy