REKLAMADPK
Karol uczestniczył w niedzielnej imprezie wraz z mamą Ireną.

Karol uczestniczył w niedzielnej imprezie wraz z mamą Ireną. (Fot. Info Iława.)

8 770,27 zł - to dokładny wynik niedzielnej zbiórki zorganizowanej w Suszu na rzecz Karola Gubca z Ulnowa. 27-latek zmagający się z chorobą Huntingtona, rzadkim genetycznym schorzeniem ośrodkowego układu nerwowego, mógł liczyć na serdeczną i hojną pomoc uczestników akcji. 

Na wynik zbiórki złożyły się wszystkie z atrakcji przygotowanych w ramach niedzielnej akcji. Przypomnijmy, odbyły się turniej piłkarski, kąpiel morsów, licytacje i loteria, a także część artystyczna. Ponadto w bufecie czekały pyszne i pożywne specjały. Tak Susz grał dla Karola - tu znajdziesz fotorelację i materiały wideo.

- Zbiórka była ogromnym sukcesem, a wszystko dzięki zaangażowaniu wielu ludzi dobrej woli, którym serdecznie dziękujemy za wsparcie - mówi współorganizator akcji charytatywnej dla Karola Paweł Klimek.

Wszystkich wspierających walkę 27-latka z Ulnowa o lepsze życie warto poinformować, że chłopak został zakwalifikowany do operacji, która daje nadzieję na zatrzymanie postępów choroby. Zanim będzie mógł ją przejść, co planuje się na marzec, czeka go trwający już cykl wizyt u lekarzy specjalistów w całym kraju.

Już w najbliższą sobotę Komitet Społeczny "Pomoc dla Karola" zaprasza na kolejną akcję charytatywną, z której dochód także zostanie przeznaczony na kosztowne leczenie i rehabilitację 27-latka. W programie ponownie - moc atrakcji! 

REKLAMAabs2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.368 sekundy