REKLAMADPK

Iławskie Centrum Kultury zaprasza na Misterium Wielkopostne "Pasja" w wykonaniu Teatru A z Gliwic. Spektakl odbędzie się 26 marca o godz. 18:00 w Kinoteatrze. Wstęp na bezpłatne wejściówki do odbioru od 19 marca w Iławskim Centrum Kultury, w godz. 14.00-15.30. 

PASJA (o spektaklu - za organizatorem):

Czerpiąc inspirację ze średniowiecznych misteriów wielkopostnych, spektakl posługuje się jednocześnie językiem teatru współczesnego – ekspresyjnego, odwołującego się do prawdy emocji i doznań. "Pasja" to próba dotknięcia tajemnicy śmierci i zmartwychwstania Chrystusa, fundamentu chrześcijańskiej doktryny. Motorem dramaturgicznym „Pasji”, opisującej ewangeliczne wydarzenia od triumfalnego wjazdu do Jerozolimy aż po Zmartwychwstanie, czynią twórcy spektaklu zderzenie tragedii Judasza, do pewnego momentu narzucającego okrutne reguły gry, z czułą relacją uczniów Jezusa. Spektaklowi towarzyszy wykonywana na żywo muzyka.

[ICK]

REKLAMAabs2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.4621 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)