REKLAMASadek

(Fot. Organizatorzy.)

Poznaliśmy program zaplanowanej na 30 czerwca imprezy disco polo. Na scenie przy centrum turystyczno-rekreacyjnym w Iławie pojawią się gwiazdy tego gatunku muzycznego, ale na tym nie koniec. Turniej Gwiazd Czterech Miast, bo tak nazywa się ta impreza, to także szereg atrakcji towarzyszących. Organizatorzy, Iławskie Centrum Kultury i Agencja Reklamowa Hipnotic, liczą, że przyciągną licznych mieszkańców i gości już wczesnym popołudniem.

Impreza nazywa się Turniej Gwiazd Czterech Miast 2018. Dlaczego? Bo wejdzie w skład letniego cyklu plenerowych koncertów w naszym regionie. Rozpocznie Iława (30 czerwca), później podobne festiwale odbędą się w Morągu (15 lipca), Braniewie (29 lipca) oraz Elblągu (4 sierpnia).

Boys, Mig, Weekend, Power Play, After Party, Gesek i Andre - to z tymi wykonawcami będą bawić się uczestnicy iławskiej gali disco polo. 

Ale organizatorzy liczą, że publiczność przyciągną nie tylko gwiazdy tego gatunku muzycznego, ale i oferta wydarzeń towarzyszących. Na terenie boiska przy iławskim basenie dostępny będzie park rozrywki dla dzieci i dorosłych, a ponadto punkty, gdzie będą prowadzone różne konkurencje sportowo-rekreacyjne. Przewidziane są także konkursy dla publiczności. Wśród nagród jest m.in. laptop. Można się też spodziewać rozbudowanej strefy gastronomicznej z daniami obiadowymi, przekąskami oraz słodyczami. Impreza rozpocznie się już we wczesnych godzinach popołudniowych i potrwa do późnego wieczora.

Bilety, w cenie 30 zł, dostępne są tylko w przedsprzedaży. Prowadzi ją Iławskie Centrum Kultury, a w Internecie kilka popularnych serwisów, w tym kupbilecik.pl

Publikacja zlecona.

REKLAMANotus_nowa
Artykuł załadowany: 0.3855 sekundy