REKLAMAimage2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ13 marca 2018, 12:46 komentarzy 3

(Fot. Czytelnik.)

W skrzynce skarg portalu infoilawa.pl królują obecnie zgłoszenia mieszkańców dotyczące złego stanu dróg gruntowych. W wielu przypadkach jest wręcz problem z ich przejezdnością. Teraz do drogowców o podjęcie interwencji za naszym pośrednictwem apelują mieszkańcy Wikielca w gminie Iława.

Chodzi o gruntową drogę na nowym osiedlu domów jednorodzinnych. Jest tu około 20 domów, a kolejne działki czekają na zabudowę. 

- Chcielibyśmy po prostu móc wydostać się z posesji autem, czyli przywrócenia przejezdności drogi - mówi czytelniczka, mieszkanka Wikielca. - Problem nawraca każdej wiosny, ale tak źle, jak teraz jeszcze nie było. Ostatnio kompletnie zakopał się kurier. Bardzo długo czekał na pomoc, którą udało się nam własnym sumptem zorganizować. Kilka domów jest wręcz uwięzionych pomiędzy błotnymi zapadlinami i nie ma przejazdu. Zasypanie tłuczniem nieprzejezdnych dziur załatwiłoby sprawę - dodaje.

Problem związany ze stanem dróg gruntowych to bolączka w wielu miejscach. W tym roku faktycznie zaznacza się w sposób szczególnie uciążliwy, bo za nami wyjątkowo mokre miesiące. Mieszkańcy wskazanej ulicy w Wikielcu dołączają do grona osób apelujących o interwencję do samorządowych drogowców.

Zdjęcia: Czytelniczka.

REKLAMANotus_nowa

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Piotr 3 ponad rok temuocena: 20% 

  Gdzie jest wójt gdzie melioracja. Powinno się rozliczyć urzędników za brak nadzoru i niedopelnienie obowiązków za drogę nowa Wieś kamień. Za te rozlewiska i krzywdę ludzi powinni odpowiadać

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Brat 2 ponad rok temuocena: 50% 

  Albo Sadkowi :) PS. jemu drogę zrobił pod dom

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Bolo 1 ponad rok temuocena: 50% 

  Wójt woli dać 250 tyś na nieudolnych już 4 ligowych grajków niż na drogę...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.4335 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)