REKLAMAKarczma2
Media

Potrzebujesz nowego koszyczka na wielkanocną święconkę? A może na święta chciałabyś ozdobić stół pięknym, haftowanym obrusem? Albo zaserwować świąteczny posiłek lub kawę w nowym porcelanowym serwisie lub wprowadzić do domu wiosenną atmosferę za sprawą wielkanocnych drobiazgów, ozdób i akcesoriów? Wszystkie te artykuły, w konkurencyjnych cenach, znajdziesz w sklepie "Wszystko dla domu". Na zakupy zapraszamy do Galerii Nenufar przy ulicy Sobieskiego. 

Wiosna i Wielkanoc - idealny moment, by nieco odświeżyć swoje mieszkanie lub dom i wprowadzić tam radosne akcenty związane z nową porą roku. W Iławie ciekawe propozycje znajdziemy w sklepie "Wszystko dla domu". To estetyczne koszyczki na święconkę, obrusy, porcelana, ozdobne figurki i wiele innych wielkanocnych akcesoriów. Wszystko dostępne jest w cenach przyjaznych dla kieszeni kupujących.

W ofercie sklepu znajdziemy też ręczniki, pościel, kołdry, poduszki, piżamy i szlafroki i wiele innych artykułów dla Ciebie i Twojego domu. Nie brakuje rabatów i promocji. Warto polecić na zakupy: od święta i na co dzień!

Sklep "Wszystko dla domu" - Iława, Galeria Nenufar, ul. Sobieskiego 43

Zapraszamy w godzinach:

  • od poniedziałku do piątku 10:00 - 17:30,
  • a w soboty 10:00 - 13:30
  • Tel. 519 202 063.

f

Zobacz, co znajdziesz w szerokim asortymencie sklepu "Wszystko dla domu" - tym przygotowanym specjalnie z okazji świąt wielkanocnych, jak i tym dostępnym na co dzień. Na miłośników okazji czekają atrakcyjne rabaty. 

Publikacja zlecona.
 

REKLAMANotus_nowa
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
woznicki2019
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.6795 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)