REKLAMAnarzędzia
REKLAMAbank

(Fot. Info Iława.)

Za nami wielki finał turnieju "FIFA 18 - Liga na Chełmińskiej". Zwyciężył Michał Rynkowski z 3-punktową przewagą nad drugim w zestawieniu Michałem Golderem (12 punktów). Na podium znalazł się jeszcze Patryk Peglau (9 punktów). Czwarte miejsce przypadło Karolowi Stanowickiemu, który nie zdobył punktów. Największą ilość bramek w całym turnieju zdobył zwycięzca - Michał Rynkowski.

Całe spotkanie odbyło się z komentarzem na żywo iławianina Błażeja Łukaszewskiego, który na co dzień jest komentatorem radia sportowego Zapinamypasy.pl oraz był finalistą konkursu stacji telewizyjnej Eurosport na najlepszego komentatora.

W podsumowaniu turnieju udział wziął burmistrz Adam Żyliński, który rozdał uczestnikom upominki.

Organizator wydarzenia, Ośrodek Psychoedukacji, zapewnił przybyłym rodzinom dodatkowe atrakcje. We współpracy ze Stowarzyszeniem Światowid odbył się "Dzień z technologią". Programowanie z Minecraftem, gogle VR pokazujące świat w wirtualnej rzeczywistości oraz dron, którym można było sterować w kontrolowanych warunkach - to najważniejsze z propozycji. Coś dla siebie znaleźli też miłośnicy klocków Lego. W ramach programu „Lego inspiracje” mogli podziwiać wystawę ludzików oraz tworzyć własne konstrukcje. Był też pokaz żonglowania, a każdy chętny mógł nauczyć się tej trudnej sztuki.

"FIFA 18 – Liga na Chełmińskiej” to już czwarta odsłona turnieju, którego pomysłodawcą jest Ośrodek Psychoedukacji w Iławie. Jego głównym celem jest zachęcanie do rozsądnego korzystania z technologii. 

- Musimy z nimi egzystować na co dzień, ale trzeba umieć postawić sobie granicę, którą łatwo jest przekroczyć - mówią pomysłodawcy turnieju, czyli Marek Ćwikliński i Arkadiusz Brzuska. - Mamy też nadzieję, że wydarzenie było spoiwem dla rodzin uczestników. Mogli razem spędzić czas, dopingując swojego zawodnika.

Organizatorzy dziękują za pomoc w przeprowadzeniu turnieju firmom: Rolimpex S.A., Neonet, Chołaszczyński Studio, Pizzeria NIL; Stowarzyszeniu Światowid oraz partnerom medialnym wydarzenia: portalowi Info Iława, Gazecie Iławskiej, Radiu Eska, jak również licznie przybyłym na Dzień Otwarty rodzinom.

Zdjęcia: Info Iława.

REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.034 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)