REKLAMAmbank2
REKLAMAGaleria2

(Fot. Archiwum szkoły.)

Szkoła Podstawowa nr 5 w Iławie, jak co roku o tej porze, gościła u siebie kandydatów na pierwszoklasistów oraz ich rodziców. 

Przed gośćmi stanęły otworem sale lekcyjne, sala gimnastyczna, biblioteka, świetlice i inne pomieszczenia. Oficjalne powitanie nastąpiło w auli, gdzie dyrektor szkoły, Mariusz Sadowski, m.in. przedstawił  wychowawców  przyszłych „pierwszaków”. Dzieci wysłuchały krótkiego koncertu w wykonaniu szkolnego zespołu And Bench, a następnie wzięły  udział  w pokazowych zajęciach przygotowanych przez uczniów klas pierwszych i ich nauczycieli. 

Mali goście byli pod dużym wrażeniem, zwłaszcza, że zabawie towarzyszyło spotkanie z bajkowymi bohaterami. Po oficjalnej części dzieci i ich rodzice rozeszli się po szkole, by osobiście przekonać się, jak dobrymi warunkami dysponuje szkoła – przestronnymi klasami z nowym wyposażeniem, zapleczem dydaktycznym i kolorowymi, szerokimi korytarzami. Jak zawsze dużą popularnością cieszyła się fotobudka, do której w kolejce ustawiały się nie tylko dzieci, ale i dorośli.

[SP5]

Fot. Archiwum szkoły.

abs2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbudzyk
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
woznicki2019
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.7274 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)