REKLAMADPK

(Fot. Archiwum własne.)

Na najbliższe dni nie brakuje propozycji kulturalnych i rozrywkowych. Powoli startuje sezon imprez w plenerze, jednym z pierwszych takich wydarzeń w Iławie będzie sobotni zlot miłośników volkswagenów i innych samochodów z grupy VAG. Co jeszcze dzieje się w naszych okolicach? Zapraszamy do zapoznania się z lokalnym imprezowym przewodnikiem. 

PIĄTEK, 13 KWIETNIA:

Wielkie Otwarcie Wernisażowe "U Artystów", w siedzibie Stowarzyszenia Kulturalno-Artystycznego SART na ulicy Niepodległości w Iławie - otwarcie galerii po remoncie połączone z wernisażem wystawy członków Stowarzyszenia, początek o godzinie 18:00, wstęp wolny.

Koncert zespołów The Echoes Projekt oraz Pinky Loops, hotel Stary Tartak w Iławie, początek o godzinie 19:00, wstęp: 40 zł.

SOBOTA, 14 KWIETNIA:

X Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Wójta Gminy Iława, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wikielcu, początek o godzinie 10:00.

Dzień Otwarty w siedzibie Stowarzyszenia Kulturalno-Artystycznego SART na ulicy Niepodległości w Iławie - informacje i zapisy na zajęcia z różnych dziedzin sztuki prowadzone przez członków Stowarzyszenia, w godzinach 10-17.

VI Vagvillage - rozpoczęcie sezonu 2018, zlot miłośników volkswagenów i innych samochodów z grupy VAG, Leśna Przystań w Iławie, w godzinach 10-20.

Dansing z zespołem Takt Band, Zajazd Chełmżyca, początek o godzinie 20:00, bilety: 25 zł.

Koncert zespołu Reszta Pokolenia, klub IOWA Music Bar w Iławie, początek o godzinie 20:00, bilety: 15 zł.

NIEDZIELA, 15 KWIETNIA:

2. Sprint o Mistrzostwo Ziemi Lubawskiej 2018, Lubawa-Borek, start o godzinie 10:30.

PONIEDZIAŁEK, 16 KWIETNIA:

"W baśniowej krainie" - wiosenny koncert Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Iławie, kinoteatr "Pasja", początek o godzinie 16:30.

Strefa Słowa, "Porozmawiajmy o filmie Lśnienie Stanleya Kubricka", czytelnia ogólna MBP w Iławie, początek o godzinie 17:30.

REKLAMANotus_nowa

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.4212 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)