REKLAMA4iQ GROUP
REKLAMADPK

(Fot. Archiwum własne.)

Wielkimi krokami zbliża się termin na złożenie zeznania podatkowego za 2017 rok. Zapracowanym podatnikom przyda się informacja o tym, iż w Iławie PIT-a będzie można złożyć podczas sobotniego dnia otwartego, a także po południu, w związku z wydłużonymi godzinami pracy miejscowego Urzędu Skarbowego.

O szczegółach akcji informuje Joanna Wendruch, Kierownik Referatu Obsługi Bezpośredniej Urzędu Skarbowego w Iławie:

W związku ze zbliżającym się terminem składania  zeznań podatkowych Naczelnik Urzędu Skarbowego w Iławie informuje, że  sobota  21 kwietnia 2018r. w godzinach od 9.00 do 13.00 będzie dniem otwartym. W tym dniu można będzie: złożyć zeznanie w formie elektronicznej, złożyć zeznanie w formie papierowej, uzyskać informacje w zakresie sposobu wypełnienia zeznania oraz ulg podatkowych. Ponadto w dniach 26 i 27 kwietnia 2018r.  zostaną wydłużone godziny pracy Urzędu Skarbowego do 17.00 dla podatników chcących złożyć zeznania podatkowe. Serdecznie zapraszamy.
 

REKLAMANotus_nowa

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.4355 sekundy