REKLAMAKleks2

(Fot. Archiwum własne.)

Wielkimi krokami zbliża się termin na złożenie zeznania podatkowego za 2017 rok. Zapracowanym podatnikom przyda się informacja o tym, iż w Iławie PIT-a będzie można złożyć podczas sobotniego dnia otwartego, a także po południu, w związku z wydłużonymi godzinami pracy miejscowego Urzędu Skarbowego.

O szczegółach akcji informuje Joanna Wendruch, Kierownik Referatu Obsługi Bezpośredniej Urzędu Skarbowego w Iławie:

W związku ze zbliżającym się terminem składania  zeznań podatkowych Naczelnik Urzędu Skarbowego w Iławie informuje, że  sobota  21 kwietnia 2018r. w godzinach od 9.00 do 13.00 będzie dniem otwartym. W tym dniu można będzie: złożyć zeznanie w formie elektronicznej, złożyć zeznanie w formie papierowej, uzyskać informacje w zakresie sposobu wypełnienia zeznania oraz ulg podatkowych. Ponadto w dniach 26 i 27 kwietnia 2018r.  zostaną wydłużone godziny pracy Urzędu Skarbowego do 17.00 dla podatników chcących złożyć zeznania podatkowe. Serdecznie zapraszamy.
 

REKLAMAabs2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.5086 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)