wydrukuj podstronę do DRUKUJ18 kwietnia 2018, 19:27 komentarzy 8

W tym meczu były nadzieje nawet na zwycięstwo i komplet punktów Wikielca. Niestety, nic z tego nie wyszło. Z pojedynku zespołów zajmujących dwa ostatnie miejsca w III-ligowej tabeli zwycięsko wyszli przyjezdni. Zespół Tura Bielsk Podlaski wygrał dzisiaj z Rolimpexem GKS-em 4:2.

Już w 10. minucie prowadzenie dał zespołowi przyjezdnemu Tomasz Porębski. Po kilku minutach znów zapachniało bramką, ale golkiper Wikielca Damian Suszczewicz wybronił strzał Rafała Babula, oddany w dogodnej sytuacji sam na sam. Później, po faulu w polu karnym Tomasz Porębski zamienił "jedenastkę" na drugiego gola na swojej drużyny. W pierwszej połowie gospodarze odpowiedzieli jedną bramką, nawiązując kontakt z przeciwnikiem po bramce Remigiusza Sobocińskiego.

W drugiej odsłonie zaledwie trzy minuty wystarczyły, by Wikielec stracił dwie kolejne bramki. Najpierw strzałem w okienko z około 16 metrów popisał się Karol Kosiński. Później ten sam zawodnik podwyższył na 1:4. Rozmiar porażki gospodarzy zmniejszył Paweł Tomkiewicz, ustalając wynik spotkania na 2:4.

Rolimpex GKS Wikielec - Tur Bielsk Podlaski 2:4 (1:2)

Rolimpex GKS Wikielec: Damian Suszczewicz, Szymon Jajkowski, Paweł Kolcz, Jakub Górski, Remigiusz Sobociński, Paweł Tomkiewicz, Rafał Śledź, Cezary Nowiński, Piotr Wypniewski, Borys Piórkowski, Sergiej Gurow. Rezerwa: Jacek Malanowski, Mateusz Jajkowski, Kamil Tomczyk, Adrian Płoski.

• 0:1 - Tomasz Porębski (10')
  • 0:2 - Tomasz Porębski (22', rzut karny)
  • 1:2 - Remigiusz Sobociński (32')
  • 1:3 - Karol Kosiński (50')
  • 1:4 - Karol Kosiński (53')
  • 2:4 - Paweł Tomkiewicz (66')