REKLAMATYP 1 - IPB
wydrukuj podstronę do DRUKUJ18 kwietnia 2018, 21:17 komentarzy 5

(Fot. Info Iława.)

Wielkimi brawami nagrodziła publiczność "Milionerów" grę pochodzącego z Iławy Bartosza Kołeckiego. Jej kontynuację można było oglądać podczas wyemitowanego dzisiaj, tj. 18 kwietnia odcinka tego popularnego programu stacji TVN. 26-latek w świetnym stylu wygrał 250 tysięcy złotych.

Gdy dzisiaj przystępował do gry, przerwanej w poprzednim odcinku z powodu końca czasu antenowego przeznaczonego na program, miał już na koncie sumę gwarantowaną, 40 tysięcy złotych i jedno koło ratunkowe, pomoc publiczności. Od miliona dzieliło go pięć pytań. Odpowiedział na trzy z nich, w każdym przypadku ryzykując. 

Pytanie za pół miliona złotych, na którym Bartosz zakończył grę, dotyczyło "Gwiezdnych wojen". Chłopak przyznał, że nie jest fanem słynnej filmowej sagi. Ryzyko utraty 210 tysięcy złotych, w przypadku udzielenia niepoprawnej odpowiedzi, Bartosz uznał już za zbyt wysokie. "Definitywnie i ostatecznie" podziękował za grę. Z telewizyjnego studia wróci z czekiem na 250 tysięcy złotych. Na co tancerz, absolwent Politechniki Warszawskiej i Szkoły Głównej Handlowej wyda ćwierć miliona złotych? 

- Część na pewno wydam na podróże, część natomiast postaram się zainwestować. Trochę rozsądku, trochę przyjemności - zdradził prowadzącemu program Hubertowi Urbańskiemu.

Gratulujemy wygranej i ciekawej, odważnej gry.

Bartoszowi w studiu towarzyszyli bliscy: mama Jolanta, dziewczyna Kasia i tata Waldemar.

REKLAMAabs2

5Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Ania 5 9 miesięcy temuocena: 80% 

  Super szkoda że dalej nie poszedł miał trochę wiedzy i trochę farta więc dałby radę Gratulacje '

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~pik 4 9 miesięcy temuocena: 38% 

  Komuchem to może jest Twój ojciec kretynie.Wygrał, bo ma wiedzę i jest inteligentny. Ma pewno też wiele zainteresowań w odróżnieniu od Ciebie NIEUDACZNIKU!!! Brawo Panie Bartoszu!!!!!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~x 3 9 miesięcy temuocena: 95% 

  Proponuję czytać ze zrozumieniem.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~x 2 9 miesięcy temuocena: 72% 

  Oskubał komuchów na ćwierć bańki. Brawo Bartosz.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~dbc 1 9 miesięcy temuocena: 12% 

  A ty musisz , nawet przy tak przyjemnym temacie włączyć swoje trzy grosze. Mógłbym określić cię jednym słowem , ale zostawmy to bez komentarza.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.3794 sekundy