REKLAMAKleks2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ2 maja 2018, 10:09 komentarzy 2

(Fot. materiały prasowe.)

Ruszyła już sprzedaż biletów na zaplanowany na 1 czerwca koncert rapera KęKę w iławskim klubie IOWA Music Bar. Dla fanów polskiego rapu we współpracy z organizatorami koncertu przygotowaliśmy dwie wejściówki! Zapraszamy do udziału w zabawie!

KęKę (o artyście, materiały prasowe)

Reprezentant Radomia był częścią lokalnego podziemia na wiele lat przed sukcesem swojego debiutanckiego, ozłoconego krążka pt. "Takie rzeczy". KęKę trafił do ludzi swoją naturalnością i szczerością tekstów oraz charyzmatycznym głosem i sposobem bycia. Został wybrany do pierwszej edycji Popkiller Młode Wilki, był reprezentantem wytwórni Prosto. Kolejne wydawnictwa, "Nowe rzeczy" i "Trzecie rzeczy" uzyskały status podwójnej platyny. Obecnie prowadzi własny label i pracuje nad kolejnymi produkcjami muzycznymi, po świetnie przyjętej trylogii.

Sprzedaż biletów na koncert rapera w Iławie prowadzona jest za pośrednictwem serwisu biletomat.pl.

KONKURS!

Dwie pojedyncze wejściówki są do zdobycia już teraz! Przygotowaliśmy je, we współpracy z organizatorem koncertu, dla naszych Czytelników, fanów rapu z Iławy i okolic. 

Co zrobić, by zdobyć jeden z biletów?

 • - W komentarzu pod tą publikacją na portalu napisz, jaki jest Twój ulubiony utwór muzyczny (autorstwa KęKę lub innego wykonawcy) i uzasadnij, dlaczego go lubisz!
 • - Autorów dwóch najciekawszych wpisów nagrodzimy wejściówkami.
 • - Zabawę rozstrzygniemy w najbliższy piątek, 4 maja. Pod uwagę będą brane komentarze umieszczone do godziny 12:00 tego dnia. Wyniki podamy w aktualizacji tego artykułu.
 • - Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia!

f

AKTUALIZACJA Z PIĄTKU, 4 MAJA

Miło nam poinformować o rozstrzygnięciu konkursu, w którym do wygrania były dwa bilety na koncert rapera KęKę w Iławie, zaplanowany na 1 czerwca.

Wejściówki zdobywają:

Martyna P., autorka komentarza: 
"Moim ulubionym utworem KęKę jest "Samson". Autor opowiada o swoim dzieciństwie, o tym, co przechodził w życiu. Nie poddawał się mimo wszystko, podziwiam go za to. Każdemu potrzebna jest taka życiowa siła, o której on opowiada w tej piosence. A poza przedstawianą historią bardzo przyjemnie się jej słucha."

oraz Igor, autor komentarza:
"Moim ulubionym utworem muzycznym KęKę jest "Smutek", ponieważ nawija o tym, jak jego tata pracował za granicą i wydawał pieniądze z wypłaty na alkohol. Płakał, widząc swoich kolegów bawiących się ze swoimi ojcami i ogólnie, że miał ciężkie życie. Jest to bardzo prywatny i sercowy numer, na pewno nie było łatwo mu to nagrać."

Dziękujemy za zainteresowanie konkursem i gratulujemy. W celu umówienia się na odbiór biletów prosimy o kontakt mailowy (kontakt@infoilawa.pl) lub telefoniczny (537 47 52 02).

Raper KęKę w Iławie 1 czerwca.

REKLAMANotus_nowa

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Martyna P. 2 8 miesięcy temu

  Moim ulubionym utworem KęKę jest "Samson". Autor opowiada o swoim dzieciństwie, o tym co przechodził w życiu. Nie poddawał się mimo wszystko, podziwiam go za to. Każdemu potrzebna jest taka życiowa siła, o której on opowiada w tej piosence. A poza przedstawianą historią bardzo przyjemnie się jej słucha.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Igor 1 8 miesięcy temu

  Moim ulubionym utworem muzycznym jest "KęKę - Smutek", ponieważ nawija o tym jak jego tata pracował za granicą i wydawał pieniądze z wypłaty na alkohol. Płakał widząc swoich kolegów bawiących się ze swoimi ojcami i ogólnie, że miał ciężkie życie. Jest to bardzo prywatny i sercowy numer, napewno nie było łatwo mu to nagrać.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.3732 sekundy