REKLAMAPatrz
REKLAMAkroczek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ4 maja 2018, 09:10 komentarzy 1

(Fot. Info Iława.)

Rozpoczyna się dzisiaj, tj. 4 maja, a dobiegnie końca 25 maja. Mowa oczywiście o tegorocznym maturalnym maratonie, który właśnie wystartował w szkołach w całym kraju.

O godzinie 9:00 uczniowie rozpoczęli pisemny egzamin z języka polskiego na poziomie podstawowym. Jeszcze dzisiaj, o godzinie 14:00 zmierzą się natomiast z tym samym przedmiotem na poziomie rozszerzonym. Na matematykę przyjdzie czas w najbliższy poniedziałek, 7 maja, a kolejnego dnia maturzyści sprawdzą się podczas egzaminu z języka angielskiego.

W szkołach prowadzonych przez Powiat Iławski maturę zdaje w tym roku niemal 600 uczniów. To 293 absolwentów 3-letnich liceów ogólnokształcących dla młodzieży i 9 absolwentów liceum ogólnokształcącego dla dorosłych oraz 287 absolwentów 4-letniego technikum.

Wszystkim życzymy powodzenia i satysfakcjonującego wyniku egzaminu dojrzałości!

A oto kilka zdjęć z dzisiejszego poranka w Zespole Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie, czyli popularnym "Mechaniku" (zdjęcia: Info Iława):
 

REKLAMAGaleria2

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.7879 sekundy