REKLAMATYP 1 - IPB

Już dzisiaj, tj. w sobotę 19 maja w godz. 10:00 – 15:00 na placu przy Warsztacie Terapii Zajęciowej w Iławie odbędzie się trzecia edycja Pchlego Targu! Każdy mieszkaniec miasta i okolic będzie mógł sprzedać, kupić lub wymienić najróżniejsze rzeczy: książki, artykuły dekoracyjne, meble, starocie, rękodzieło, instrumenty, biżuterię, płyty z muzyką, gry komputerowe, monety, zabawki, ubrania i wiele innych. Jak pokazały poprzednie edycje, za przysłowiowe grosze można będzie „upolować” przydatne i ciekawe przedmioty. 

Organizatorem trzeciej już edycji Pchlego Targu w Iławie jest Warsztat Terapii Zajęciowej przy PSONI Koło w Iławie. Inicjatywa jest połączona z prowadzoną od marca tego roku akcją Kilometry Dobra, której celem jest zgromadzenie środków na organizację form wczesnego wspomagania rozwoju najmłodszych dzieci oraz doposażenie nowo powstającego Centrum Aktywizacji Społecznej i Zawodowej dla osób z niepełnosprawnościami w Iławie. 

Pchli Targ działa na zasadzie sprzedaży garażowej. Osoby prywatne (fizyczne), osoby prawne oraz podmioty nieposiadające osobowości prawnej, nie prowadzące działalności gospodarczej, będą mogły w ten sposób spieniężyć niepotrzebne w domu lub organizacji rzeczy. Jeśli sprzedane rzeczy były nabyte przynajmniej pół roku wcześniej, lub cena sprzedaży jest niższa niż cena nabycia, nie trzeba płacić podatku od pieniędzy zarobionych podczas takiej wyprzedaży. 

Zatem jeśli coś zalega Ci w szafie, w piwnicy, na strychu, a chcesz podratować swój budżet na przykład na wakacje, wyślij swoje zgłoszenie do udziału w Pchlim Targu! Spiesz się - ilość miejsc ograniczona!

Szczegóły, bieżące informacje dotyczące wydarzenia oraz regulamin i formularz zgłoszeniowy znajdziesz na stronie: http://www.psouu.ilawa.pl/ lub na https://www.facebook.com/psoni.ilawa/. 

Istnieje możliwość zgłoszenia i zorganizowania własnego stanowiska bezpośrednio w dniu imprezy, ale ze względu na ograniczoną ilość miejsc, organizatorzy nie gwarantują dostępności stanowisk.

ZAPRASZAMY!

  • 19 maja 2018 r., godz. 10:00-15:00
  • Iława, ul. 1 Maja 5 A 
  • (za blokami od jednokierunkowej ulicy Andersa, w sąsiedztwie Przedszkola Nr 5)
  • tel. 89  649 79 49
  • wtz.ilawa@psouu.org.pl

f

REKLAMANotus_nowa

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.3781 sekundy