REKLAMAimage2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ9 maja 2018, 09:16 komentarzy 5

(Fot. Info Iława.)

"Spore utrudnienia i korki na krajówce w Iławie" - alarmuje Czytelnik i apeluje, żeby uczulić innych lokalnych kierowców, by - w miarę możliwości - omijali ulicę Konstytucji 3 Maja. Ruch wahadłowy, jaki obecnie obowiązuje na tym ruchliwym lokalnym odcinku DK 16, nieuchronnie prowadzi do zatorów na drogach dojazdowych.

Jest to związane z budową zjazdu do nowego osiedla apartamentowców Marina Iława, pobudowanego na cyplu nad jeziorem przez prywatnego inwestora. Także będąca w toku przebudowa krajówki jest inwestycją prywatną. 

Obecnie utrudnienia dla kierowców na ulicy Konstytucji 3 Maja nieco się nasiliły. Obowiązuje ruch wahadłowy, którym kierują sygnaliści. Można mówić o zauważalnych postępach w realizacji przedsięwzięcia - obecnie trwa już wylewanie asfaltu.

Utrudnienia w tym miejscu, mniej lub bardziej nasilone, potrwają jeszcze do końca czerwca. To uzgodniony przez inwestora i administratora termin ukończenia inwestycji.

O tym, jak docelowo, po ukończeniu przebudowy, będzie zorganizowany ruch na tym iławskim odcinku DK 16, pisaliśmy w artykule dostępnym

tutaj.

Jak podaje Urząd Miasta w Iławie, związanych z tą inwestycją utrudnień nie będzie w najbliższą sobotę, 12 maja. W dniu Lotniczej Majówki na Konstytucji 3 Maja nie będą prowadzone żadne prace - poinformował nas ratusz.

Fot. Czytelnik/Info Iława.

REKLAMAabs2

5Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~M 5 8 miesięcy temu

  Czy nie można prowadzić prac w godzinach późnowieczornychub nocą? W niektorych krajach to praktyka.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Anonim 4 8 miesięcy temu

  To może Ty czytelniku idź do wykonawcy tych dojazdów i zaproponuj swój udział w tym przedsięwzięciu w godzinach późnowieczornych

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~m 3 8 miesięcy temu

  W godz szczytu (przed 8 czy po 16) dobrze by bylo aby ktos prz rondach pilnował ruchu, bo zdarzają się "bystrzaki" co wjeżdżają, a nie maja miejsca i blokują zjazdy z ronda w każdą stronę..

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Mir 2 8 miesięcy temuocena: 40% 

  Dojazd do prywatnego osiedla inwestycja prywatna , miasto prywatne? a droga krajowa ruchliwa a całe miasto zakorkowane to chyba nie jest najlepszy termin na takie roboty drogowe w tym miejscu ale to inwestycja pana Sz...... więc komu w tym mieście jak nie jemu a reszta niech stoi i cierpi a co tam!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~marmoto 1 8 miesięcy temu

  nic tylko jezdzic rowerami wychodzi o niebo szybciej przy takich ulicach....

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.7218 sekundy