REKLAMATYP 1 - IPB

(Fot. Michał Krysztofiak.)

Aż 52 tony kostki brukowej dziennie układają na zapleczu ulicy Jasielskiej pracownicy firmy Spomer, będącej wykonawcą miejskiego przedsięwzięcia polegającego na komunikacyjnym otwarciu tej części miasta. Równolegle, w głębi ulegającego ogromnym przekształceniom terenu, ekipa Iławskiego Przedsiębiorstwa Budowlanego IPB przebudowuje na cele społeczne jedną z poprzemysłowych hal.

W ramach inwestycji drogowej utwardzane są obecnie nawierzchnie nowych chodników, parkingów i łącznika, który na tym etapie skomunikuje ul. Wiejską z rewitalizowaną halą. Roboty postępują sprawnie i nawet nieco wyprzedzają harmonogram - dowiadujemy się na miejscu. Jak wyliczają pracownicy, dziennie są tutaj dostarczane i układane aż 52 tony kostki brukowej. Do wykonania pozostaje część prac związanych z oświetleniem nowego układu drogowego i organizacja zieleni.

Zmienia się też oblicze jednej z poprzemysłowych hal. Przyszła siedziba Centrum Aktywności Społecznej i Zawodowej osób niepełnosprawnych zyskała już nową elewację, stolarkę okienną, czy podjazd do głównego wejścia dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. 

Prace potrwają jeszcze kilka miesięcy. W przypadku inwestycji drogowej uzgodniony termin ukończenia robót upływa 11 sierpnia, Spomer spodziewa się przekazać inwestycję do odbiorów wcześniej. Z kolei IPB ma ukończyć przebudowę hali do końca sierpnia tego roku.

Zachodzące na zapleczu Jasielskiej wielkie zmiany dokumentuje na zdjęciach z lotu ptaka miłośnik takiej fotografii z naszego miasta, Michał Krysztofiak. Bardzo dziękujemy autorowi za udostępnienie zdjęć do publikacji na portalu infoilawa.pl.

Dron nad Jasielską - zobacz zdjęcia Michała Krysztofiaka. 

REKLAMAabs2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.4563 sekundy