REKLAMAPatrz
REKLAMASadek

(Fot. Info Iława.)

Już na najbliższą sobotę, 12 maja zaplanowane jest wielkie otwarcie odmienionego salonu CCC mieszczącego się w Galerii Jeziorak. Znacznie powiększona powierzchnia sklepu to jeszcze większy wybór i komfort dla klientów. Sieć zaprasza też do skorzystania ze specjalnego rabatu. Z okazji ponownego otwarcia sklepu obuwie i torebki kupimy z 20-procentowym upustem.

Od kilku tygodni w salonie CCC w Iławie oraz sąsiednim lokalu trwał remont. Efekty klienci mogą zobaczyć już w najbliższą sobotę, 12 maja. O godzinie 10:00 odbędzie się ponowne otwarcie salonu po modernizacji i powiększeniu powierzchni ekspozycji.

- Sklepy w nowym koncepcie CCC mają standardowo około 1 000 m2, a niektóre nawet więcej. Większa przestrzeń to większe możliwości ekspozycji, inny wybór asortymentu, a także większy komfort zakupowy dla klientów. Taka powierzchnia sklepu obuwniczego to dziś wyjątek w branży - podaje biuro prasowe sieci CCC, jednego z największych producentów obuwia i jednej z najszybciej rozwijających się spółek obuwniczych w Europie. - Nowy koncept CCC to szerokie wejście oraz otwarta, w pełni przeszklona witryna z ekranami LED, która natychmiast zwraca uwagę gości galerii. W środku również zamontowane są ekrany LED m.in. za kasą, umieszczoną nie jak do tej pory z boku, ale na końcu sklepu. Przestrzeń podzielona jest na sekcje produktowe, m.in. damską, męską, dziecięcą, sportową i akcesoriów. Centralna aleja z liniowym oświetleniem sprawia, że klienci przechodzą przez przestrzeń podzieloną na poszczególne „pokoje” w sklepie. Taki system pozwala na uporządkowanie i kierowanie od razu do poszukiwanych produktów. Kolorystyka wnętrza jest stonowana z neutralną paletą barw, tak, żeby widoczny był flagowy pomarańczowy kolor marki. W celu uzyskania świeżego i współczesnego wyglądu, meble w sklepie są drewniane oraz minimalistyczne w designie. W nowych sklepach można zaobserwować konsekwencję w kreowaniu marki CCC, m.in. przewijający się główny pomarańczowy kolor oraz pokazywanie informacji w sklepach, m.in. historii firmy i jej produktów. Sam logotyp CCC został również zaktualizowany i uproszczony – zamiast zaokrąglonych końcówek liter CCC pojawiają się proste zakończenia. Nowa koncepcja sklepowa jest obecnie wprowadzona w nowych sklepach CCC, następują również relokowania, powiększenia i remodelingi. Koncept pojawia się także na rynkach zagranicznych, gdzie obecne jest CCC.

Z okazji ponownego otwarcia czeka specjalny rabat w wysokości 20%. Obowiązuje zarówno na obuwie, jak i torebki. Salon CCC oraz Galeria Jeziorak zapraszają do odwiedzin!

Publikacja zlecona.

REKLAMAwardrom2
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.7834 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)