REKLAMATYP 1 - IPB

(Fot. materiały prasowe.)

Jak co roku zakład IKEA Industry Lubawa organizuje Dzień Otwarty dla swoich pracowników i ich rodzin oraz lokalnej społeczności. Poznaj program tegorocznej edycji imprezy! Nie zabraknie atrakcji muzycznych, widowiska pirotechnicznego, a ponadto gier, zabaw i konkursów, strefy innowacji, akcji ekologicznej i stoiska, gdzie przybliżane będą możliwości związane z karierą zawodową, jakie oferuje IKEA Industry Lubawa. To wszystko na terenie fabryki już w najbliższą sobotę!

Piknik zaplanowano na 30 czerwca, rozpocznie się o godzinie 15:00. Po oficjalnym otwarciu imprezy wystąpią zespoły Szwindel, Black Pepper, Antek Smykiewicz, Reggaeside i muzyczna gwiazda wieczoru, IRA. Później będzie można obejrzeć pokaz sztucznych ogni i wziąć udział w zabawie tanecznej.

Całość uzupełnią atrakcje towarzyszące. W strefie gier, zabaw i konkursów coś dla siebie znajdą rodziny. Zaplanowano m.in. wspólne malowanie muralu i wesołe miasteczko. Z kolei w strefie innowacji będą czekać takie atrakcje, jak pokaz robotów przemysłowych, programowanie dla dzieci, czy możliwość wypróbowania symulatorów i gogli VR. Nie zabraknie ekologii. Każdy, kto weźmie udział w akcji zbiórki elektrośmieci, otrzyma w nagrodę drzewko. Ponadto IKEA Industry Lubawa przygotuje stoisko rekrutacyjne. Będzie tam można zostawić swoje CV, poznać szczegóły dotyczące rekrutacji i oferowanych przez przedsiębiorstwo możliwości zawodowych. Fabryka otworzy też dla zwiedzających swój nowy magazyn wyrobów gotowych. Zapraszamy, wstęp jest wolny.

REKLAMANotus_nowa

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.4497 sekundy