REKLAMAzdz2

(Fot. materiały prasowe.)

Jak co roku zakład IKEA Industry Lubawa organizuje Dzień Otwarty dla swoich pracowników i ich rodzin oraz lokalnej społeczności. Poznaj program tegorocznej edycji imprezy! Nie zabraknie atrakcji muzycznych, widowiska pirotechnicznego, a ponadto gier, zabaw i konkursów, strefy innowacji, akcji ekologicznej i stoiska, gdzie przybliżane będą możliwości związane z karierą zawodową, jakie oferuje IKEA Industry Lubawa. To wszystko na terenie fabryki już w najbliższą sobotę!

Piknik zaplanowano na 30 czerwca, rozpocznie się o godzinie 15:00. Po oficjalnym otwarciu imprezy wystąpią zespoły Szwindel, Black Pepper, Antek Smykiewicz, Reggaeside i muzyczna gwiazda wieczoru, IRA. Później będzie można obejrzeć pokaz sztucznych ogni i wziąć udział w zabawie tanecznej.

Całość uzupełnią atrakcje towarzyszące. W strefie gier, zabaw i konkursów coś dla siebie znajdą rodziny. Zaplanowano m.in. wspólne malowanie muralu i wesołe miasteczko. Z kolei w strefie innowacji będą czekać takie atrakcje, jak pokaz robotów przemysłowych, programowanie dla dzieci, czy możliwość wypróbowania symulatorów i gogli VR. Nie zabraknie ekologii. Każdy, kto weźmie udział w akcji zbiórki elektrośmieci, otrzyma w nagrodę drzewko. Ponadto IKEA Industry Lubawa przygotuje stoisko rekrutacyjne. Będzie tam można zostawić swoje CV, poznać szczegóły dotyczące rekrutacji i oferowanych przez przedsiębiorstwo możliwości zawodowych. Fabryka otworzy też dla zwiedzających swój nowy magazyn wyrobów gotowych. Zapraszamy, wstęp jest wolny.

REKLAMAabs2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.4028 sekundy