REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ11 maja 2018, 15:45 komentarzy 8

(Fot. Archiwum własne.)

"Trochę strach wychodzić na ulicę" - pisze Czytelniczka, od której otrzymaliśmy pierwszą informację o dramatycznym incydencie, do jakiego doszło dzisiaj w Iławie, na osiedlu Podleśnym. Fakt otrzymania zgłoszenia dotyczącego napaści na kobietę potwierdza komenda policji w Iławie. Trwają intensywne czynności zmierzające do zatrzymania agresora, który dotychczas nie został ujęty. 

Dość alarmujące zgłoszenie otrzymaliśmy dzisiaj od iławianki, która prosi o zachowanie anonimowości. Przekazała nam pogłoski dotyczące odnotowanej w naszym mieście próbie gwałtu.

- Pojawiła się dziś informacja, że w Iławie podobno grasuje w okolicach kościoła Brata Alberta gwałciciel. Miał zaatakować kobietę z dzieckiem i jest nieuchwytny przez policję. Czy są to prawdziwe informacje? Prosiłabym o sprawdzenie, czy to prawda, gdyż teraz jest trochę strach wychodzić na ulicę - to treść otrzymanego przez nas zgłoszenia.

O zweryfikowanie prawdziwości takich doniesień poprosiliśmy rzeczniczkę Komendy Powiatowej Policji w Iławie.

- Dzisiaj około godziny 12:30 otrzymaliśmy informację o napaści na kobietę. Do tego zdarzenia doszło na jednej ze ścieżek w lesie na osiedlu Podleśnym - informuje mł. asp. Joanna Kwiatkowska. 

Policja na razie nie potwierdza, czy faktycznie doszło do próby gwałtu czy też napaści o innym charakterze. Obecnie trwają intensywne czynności, których celem jest ujęcie sprawcy. Gdy w sprawie pojawią się nowe informacje, podamy je na portalu.

TEMATY na sygnale
REKLAMANotus_nowa

8Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Aldona 8 8 miesięcy temuocena: 100% 

  Nie chodzić samej do lasu...? Mieszkam w Wikielcu na osiedlu leśnym, żeby wyjść z dzieckiem na spacer jedyną opcją jest las bo innej drogi nie ma. Takich sytuacji po prostu nie powinno być, a nie głupie gadanie, że nie powinno się chodzić po lesie, najlepiej nie wychodzić z domu bo może za rogiem czeka niewyżyty idiota, którego podnieca krzyk, płacz i wyrywanie się z jego rąk. Ludzie. Po prostu trzeba coś z tym zrobić, a nie omijać las szerokim łukiem...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Tabletka :) 7 8 miesięcy temuocena: 0% 

  Wampir znow zaatakowal. Zdzisiu sie nudzi.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Lila 6 8 miesięcy temuocena: 40% 

  Jakie to osiedle podleśnie,skoro to już las,poprostu nie trzeba tam samemu chodzić i tyle.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Wojt 5 8 miesięcy temuocena: 71% 

  Nie rozumiem to teraz wszędzie trzeba chodzić z kimś żeby nikomu nic się nie stało co to za rozumowanie ?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Wojt 4 8 miesięcy temuocena: 60% 

  Do tego lasu to strach z dziećmi chodzić same pijaczyny za mało policji która i tak nie może wjechać do lasu zaczyna się od wodociągów aż po kwasigrocha...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Paisano 3 8 miesięcy temu

  Tu nie chodzi o to czy są źli, tylko że nie ma patroli pieszych, albo nawet rowerowych. Jak się wprowadzałem do Iławy kilka lat temu, codziennie widywałem piesze patrole a dziś? Obecnie na moje każdy patrol, bez wyjątku jeździ autem od ronda do ronda.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Czytelniczka. 2 8 miesięcy temuocena: 0% 

  Teomek, generalnie nie twierdze, że policja jest idealna, bo niestety nie jest, ale już ostatnio nie chcę mi się czytać ciągłych komentarzy jaka to jest zła. Jak są tacy źli, to może niech te osoby co tak twierdzą same idą do policji I POKAŻĄ NA CO ICH STAĆ . Oceniać każdy potrafi zrobić nie wiele. Temat jest o kobiecie która prawie została zgwałcona a ty wjeżdżasz na zupelnie inny temat. Wracając do tematu artykułu, szkoda kobiety i to bardzo. Oby miała nauczkę, że do lasu lepiej samej nie chodzić tym bardziej z małym dzieckiem.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Teomek 1 8 miesięcy temuocena: 67% 

  Czego wymagasz od tej bandy tchórzy. Wozić się wolą samochodami w zatłoczonym mieście gdzie im samym nic nie grozi. Taka waleczna policja - sobota wieczorek sie robi u chowają się po kątach jak myszy (zwłaszcza młody narybek tchórzomilicji).

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.3816 sekundy