REKLAMATYP 1 - IPB
wydrukuj podstronę do DRUKUJ15 maja 2018, 11:50 komentarzy 1

(Źródło: materiały prasowe.)

Po raz kolejny w Komendzie Powiatowej Policji w Iławie odbędzie się zbiórka krwi. Akcja dla osób jej potrzebujących to inicjatywa policjantów i pracowników cywilnych, bo to między innymi ta grupa zawodowa, mając kontakt z osobami poszkodowanymi w wypadkach drogowych, najlepiej rozumie potrzebę honorowego krwiodawstwa.

17 maja b.r. policjanci z Iławy oraz pracownicy cywilni iławskiej komendy po raz kolejny oddadzą honorowo krew. Zbiórka krwi rozpocznie się o godz. 8:00 w świetlicy  Komendy Powiatowej Policji w Iławie. Celem przeprowadzenia akcji jest zebranie tego cennego leku od policjantów, pracowników cywilnych i wszystkich chętnych.

Organizatorem akcji jest asp. sztab. Janusz Skuzjus – oficer dyżurny iławskiej policji, a także prezes Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Iławie, jak również Klub Honorowych Dawców Krwi „Kropelka Życia” działający przy Komendzie Powiatowej Policji w Iławie.

Chętnych do udziału w akcji oddania krwi zapraszamy z dowodem osobistym lub Legitymacją Honorowego Dawcy Krwi do budynku iławskiej policji. Dotychczasowe akcje zbiórki krwi cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród policjantów i pracowników cywilnych iławskiej komendy, więc i tym razem policjanci mają nadzieję, że uda nam się podzielić swoją krwią z potrzebującymi. Mile widziane są również wszystkie osoby chętne spoza środowiska policyjnego chcące pomóc.

REKLAMANotus_nowa

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~ja 1 8 miesięcy temu

    do której godziny ta zbiórka? a może tak kiedyś ktoś by zrobił jakąś zbiórkę po południu? nie każdy chce brać dzień wolny specjalnie z tej okazji (tak, wiem, że się należy)

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.4449 sekundy