REKLAMAKleks2

(Fot. Archiwum własne.)

"Polska rodziną silna!" - to hasło przyświecające obchodom Chrześcijańskiego Dnia Animacji Rodzin. W Iławie będzie on świętowany 10 czerwca. To już kolejna edycja tego wydarzenia w naszym mieście. Impreza promuje rodzinę jako nadrzędną wartość w życiu.

O godz. 16:00 z placu przy kościele p.w. Niepokalanego Poczęcia NMP wyruszy IV Marsz dla Życia i Rodziny, który poprowadzi Młodzieżowa Orkiestra Dęta. Uczestnicy przejdą ulicami: Wyszyńskiego, Kopernika, Jana III Sobieskiego i bulwarem Jana Pawła II, a następnie wejdą na teren amfiteatru. Po zakończeniu marszu iławscy księża pobłogosławią rodziców oczekujących dziecka, a przyszły nowy członek rodziny otrzyma body z pamiątkowym nadrukiem. Do godz. 17:30 w amfiteatrze będą odbywały się animacje, konkursy i zabawy dla rodzin. Jako finał rodzinnego świętowania wystąpi zespół Zayazd. 

- W marszu i rodzinnym pikniku nie może zabraknąć chrześcijan, czyli nas wszystkich, którzy wyznajemy życie od poczęcia aż do śmierci i którzy przypisujemy rodzinie rangę nadrzędną - podkreślają organizatorzy.

Na wydarzenie zaprasza: Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny - Iławski Sztab Organizacyjny oraz parafie z Iławy przy współpracy z Iławskim Centrum Kultury.


CHRZEŚCIJAŃSKI DZIEŃ ANIMACJI RODZIN 10 CZERWCA W IŁAWIE

  • 16:00 – Marsz dla Życia i Rodziny
  • 16:45 – animacje dla rodzin w amfiteatrze
  • 17:30 – koncert zespołu Zayazd

REKLAMANotus_nowa

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.4927 sekundy