REKLAMAsalon_optyczny
REKLAMAWiatrak

(Fot. Archiwum własne.)

"Poznajemy polskich podróżników" - pod tym hasłem już w najbliższą sobotę, 26 maja w Szkole Podstawowej nr 4 w Iławie odbędzie się rodzinny festyn. W programie atrakcje dla małych i dużych. Całe rodziny zapraszają rada rodziców, dyrekcja, nauczyciele oraz pracownicy obsługi "Czwórki".

Takie festyny to już szkolna tradycja. W ten sposób szkoła, dzięki zaangażowaniu pracowników, nauczycieli, uczniów i ich rodziców pozyskuje środki na realizację różnych przedsięwzięć. Na przykład w 2016 roku na terenie szkoły powstał nowy plac zabaw dla najmłodszych dzieci, na który udało się zebrać środki podczas pikniku zorganizowanego rok wcześniej. Tym razem "Czwórka" chciałaby pozyskać środki na cyfrową salę językową. 

W programie sobotniego festynu wiele atrakcji, m.in. konkursy, kącik rozmaitości, tor przeszkód i malowanie twarzy dla dzieci, fotobudka, robienie bransoletek, czy mierzenie ciśnienia. Uczniowie szkoły przedstawią program artystyczny. Ponadto organizatorzy zapraszają na smaczne jedzenie i słodkie wypieki.

REKLAMAGaleria2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMACEZ
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.7308 sekundy