REKLAMAimage2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ21 maja 2018, 14:13 komentarzy 10

(Fot. Archiwum własne.)

Już w najbliższy weekend, 9 i 10 czerwca wypadają Dni Susza 2018. Poznaj program atrakcji, jakie z okazji tegorocznego święta miasta i gminy przygotowali organizatorzy: Urząd Miejski w Suszu i Suski Ośrodek Kultury.

Dni Susza 2018 świętowane będą w formacie dwudniowym: 9 i 10 czerwca. W sobotę imprezę otworzy przegląd dorobku artystycznego miejscowych szkół. Ponadto burmistrz Susza wręczy nagrody "Tęga głowa" laureatom szkolnych olimpiad. Publiczność tego dnia będzie się bawić z wokalistką Gosią Andrzejewicz, a później na gali disco polo. W tym roku do Susza zawitają zespoły Summer Night, Buenos i Zajefajni.

W niedzielę jako pierwsi na scenie Dni Susza zaprezentują się najmłodsi. "Przedszkolandia" - to nazwa prezentacji artystycznych, które przygotują dzieci wraz ze swoimi opiekunami. Później koncert da Grzegorz Wilk, wokalista znany m.in. z muzycznego programu "Jaka to melodia?". Wystąpi też Jaśko Band, ośmioosobowa grupa prezentująca różne style muzyczne, od ska przez reggae aż po pop. Dni Susza 2018 zamknie koncert Agaty Sobocińskiej - piosenkarki, autorki tekstów, wykonującej szeroko pojętą muzykę pop. 

Program imprezy uzupełnią stoiska handlowe i gastronomiczne oraz plac zabaw dla dzieci.

REKLAMAabs2

10Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~dd 10 7 miesięcy temu

  Będziecie mieli tam GRZEGORZA WILKA, to wystarczy za wszystkie gwiazdy. Porządna dawka dobrego rocka z mega energetycznym i charyzmatycznym wykonawcą z nieziemskim głosem. Zresztą przedstawiać nie trzeba. Polecam iść dzisiaj, w niedzielę o 16.00 na koncert i nie marudzić :P

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~yoki 9 7 miesięcy temuocena: 100% 

  Panie burmistrzu wybory się zbliżają,będziemy pamiętać o wielu sprawach które Pan zaniedbał.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~suszak 8 7 miesięcy temu

  Podja jakie to sprawy

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Paisano 7 8 miesięcy temuocena: 100% 

  Widocznie miasto miało wydatki na inwestycje, które nie pozwalają na sprowadzenie "gwiazd". To samo było w ościennych miejscowościach (patrz Kisielice), gdzie ładowano w długoterminowe inwestycje. Teraz te inwestycje się zwracają z nawiązką, nowych nie widać ale środki w kasie są więc zaprasza się "gwiazdy" by zaspokoić mieszkańców. A porównywać Susza do Iławy nie można bo to przepaść w budżetach.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~niezależny 6 8 miesięcy temuocena: 100% 

  miało fakt ale takie które nie są nikomu potrzebne ....... kolejny orlik w suszu do czego to na co się pytam ,,paisano czy ten orlik śmieszny jakieś zyski wprowadzi do budżetu susza?? żadnych a powiem ci tak właściciel sklepu mrówka chciał kupić ten plac a więc wpływ do budżetu i praca dla mieszkańców ale po co lepiej niech ludzie żebrają dalej o parę groszy, na plaży budowla kolejna inwestycja śmieszna na cholerę to.... kolejnych parę baniek poszło się je....tam gdzie naprawdę potrzebne są inwestycje to burmistrz nie chce słyszeć ,obrzeża miasta susz jeden wielki śmietnik i slamsy wizytówka susza a tam gdzie mieszka burmistrz czy urzędale są piękne czyste zadbane osiedla ..

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~niezależny 5 8 miesięcy temuocena: 100% 

  ludzie a czego wy się spodziewaliście ..... atrakcji?? pomarzyć możecie , jak prabuciak pisze dostaniecie piknik biesiadny na odczepnego aby wam buźki pozamykać i tyle... za mocno burmistrz zadłużył susz abyście liczyli na coś innego ,burmistrz wie tylko jak dla siebie i swoich przydupa sów swoich zrobić imprezę wie jak sobie i urzędasom premie dać ,jak wydać waszą kasę na niepotrzebne gmachy ulice chodniki i kwiatki porobić koło siebie i fumfli a was ma gdzieś i tyle...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~niezadowolony 4 8 miesięcy temuocena: 100% 

  prabuciak -nie tylko macie fajne atrakcje, wasi włodarze dbają nie tylko o własną kieszeń ale również o społeczność a przede wszystkim o najmłodszych, teraz w iławie maja być różnego rodzaju imprezy dla dzieci a u nas niestety burmistrz dba tylko o siebie i własną klikę, zbudował na plaży gmach nikomu nie potrzebny zabrał wnet połowę plaży i dzieci zostają w domu bo placu starczy tylko na parę stoisk z piwem, zero atrakcji dla dzieci ,jest to godne pożałowania co nasi włodarze wyrabiają wstyd i hańba .....

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Prabuciak 3 8 miesięcy temuocena: 100% 

  Wasi włodarze przygotowali dla Was, mieszkańcy Susza, piknik biesiadny, a nie święto miasta i jejgo mieszkańców. Disco Polo i kielbasa wyborcza. Zajrzyjcie do Prabut, Kisielic czy Iławy tam są dopiero akrakcje.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Dyziun 2 8 miesięcy temuocena: 80% 

  Gwiazdami tegorocznych Dni Susza będzie Zespół "Cud Miód" z ich liderami Krzysiem i Zdzisiem. Już teraz gorące brawa.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~niezadowolony 1 8 miesięcy temuocena: 78% 

  panie burmistrzu a ja mam jedno pytanko..... zabrał pan pod jakąś bzdurną budowlę spory kawałek plaży ,który starczy zaledwie na stoiska z browarem, więc ja się pytam co z dziećmi??? za moich czasów dni susza czy triatlon zawsze były jakieś atrakcję dla dzieci młodzieży ,teraz robi pan wszystko aby dzieci nie miały nic, więc jaki to sens chodzić na tego typu imprezy skoro organizuje je pan dla siebie czy ,,pijaczków,,

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.387 sekundy