REKLAMADebata
REKLAMASadek

(Zdjęcia: Archiwum Kiler Paintball Susz.)

Szukasz pomysłu na organizację imprezy okolicznościowej? Kiler Paintball Susz to miejsce właśnie dla Ciebie! Specjalnie przygotowana arena paintballowa z dużą ilością przeszkód, okopów czy budynków imitująca pole walki, miejsce na ognisko i rekreację po strzelaniu oraz możliwość noclegu - to wszystko czeka na Ciebie w Suszu na ulicy Prabuckiej. 

Mniej bolesny paintball? To możliwe. Na Kiler Paintball Susz strzelamy na nowoczesnych markerach, które używają mniejszych kulek - 0,5 zamiast standardowej 0,68 cala. Dzięki temu celność i zasięg kulki jest ten sam, a ból i siniaki są mniejsze. Jest to świetna informacja dla wszystkich, których ból na standardowym paintballu zniechęcał do kolejnej gry, a szczególnie dla dzieci oraz kobiet. Dzięki mniejszym kulkom możliwa jest gra dzieci już od 12 roku życia - oczywiście za zgodą rodziców. 

Sama gra w paintball to świetna forma spędzenia wolnego czasu. Oferujemy wiele scenariuszy gry, a już wkrótce pojawi się scenariusz rodem z Counter Strike'a, czyli "podłóż bombę", co będzie nie lada gratką dla fanów komputerowych strzelanek. 

Jako Kiler Paintball Susz organizujemy wszelkie możliwe imprezy okolicznościowe: 
- wieczory kawalerskie/panieńskie, 
- imprezy urodzinowe/imieninowe,
- imprezy integracyjne,
- spotkania i wycieczki klasowe,
- oraz wiele innych. 

Po każdej wojnie na kolorowe kulki udostępniamy specjalnie przygotowane miejsce na ognisko oraz biesiadę. Jest również możliwość noclegu w przyczepie kempingowej bądź namiocie. 

Cena zabawy to 50 zł od osoby, a w pakiecie:
- 200 kulek na start,
- maska, kombinezon, marker,
- ognisko,
- nielimitowany czas gry, możliwość dokupienia kulek.

Zapraszamy na naszego Facebook'a:
https://www.facebook.com/KilerPaintballSusz/

Zdjęcia: Archiwum Kiler Paintball Susz.

REKLAMANotus_nowa

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.9045 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)