REKLAMAnarzędzia
REKLAMAMOZART
Własna, unowocześniona adaptacja

Własna, unowocześniona adaptacja "Czerwonego Kapturka" - to spektakl przygotowany przez najmłodszych dla najstarszych. (Fot. Info Iława.)

Jadalnia Domu Pomocy Społecznej w Iławie zamieniła się dzisiaj w salę teatralną. Wszystko za sprawą wizyty u seniorów - podopiecznych DPS dzieci z przedszkola Mali Odkrywcy. Przedszkolaki wystawiły "Czerwonego Kapturka".

Wszystkich przywitał Marek Kaucz - dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Iławie. Później scenę przekazano małym artystom. Zgromadzona publiczność gromkimi brawami nagrodziła ich trud i wysiłek, włożone w przygotowanie ról, kostiumów i scenografii. Spektakl sprawił seniorom wiele radości.

Nie był to pierwszy kontakt Małych Odkrywców z teatrem. Regularnie biorą w udział w organizowanym przez Iławskie Centrum Kultury przeglądzie teatrów dziecięcych i amatorskich "Kurtyna w górę".

Mali Odkrywcy z teatralną wizytą w Domu Pomocy Społecznej w Iławie.

REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMACEZ
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.0208 sekundy