REKLAMAgap
wydrukuj podstronę do DRUKUJ5 czerwca 2018, 13:33 komentarzy 3

(Fot. UM w Iławie.)

W dniach 31 maja - 3 czerwca delegacja z Iławy na czele z burmistrzem Adamem Żylińskim oraz radnymi Jerzym Płuciennikiem i Edwardem Bojko oraz pracownikami urzędu Beatą Furmanek i Piotrem Ambroziakiem wzięła udział w obchodach 765. urodzin Gargżdai - miasta partnerskiego Iławy na Litwie. Była to zarazem 20. rocznica współpracy obu miast. Wraz z iławską delegacją w uroczystościach tych brali udział przedstawiciele miast partnerskich Gargżdai z Gruzji i Estonii.

Jubileusz był dobrą okazją do zwiedzenia regionu kłajpedzkiego. Podczas autokarowej wizyty studyjnej delegacja miała możliwość zapoznania się z kulturą regionu oraz realizacją programów unijnych. Była to także sposobność do wymiany doświadczeń i spostrzeżeń dotyczących różnic międzynarodowych, poznania zasad funkcjonowania litewskiej rady miasta oraz problemów, z jakimi borykają się tamtejsi urzędnicy.

[Urząd Miasta w Iławie]

REKLAMAabs2

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Pan Antoś 3 7 miesięcy temuocena: 50% 

  Współpraca z miastami za granicą to dobra rzecz, działa budująco, motywująco i pozwala pokazać świat oczami innych osób. Mam nadzieję, że skąpy i tak już budżet miasta Iława pokrył tylko wymagane minimum tej wycieczki, transport i zakwaterowanie oraz dwa posiłki, śniadanie i obiado-kolację, za resztę państwo urzędnicy mam nadzieje, że płacili sami, ze swoich "ciężko zarobionych" pieniędzy.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Lukrecja 2 7 miesięcy temuocena: 33% 

  wycieczki za NASZE pieniądze, a ja na leki nie mam!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~asior 1 7 miesięcy temuocena: 100% 

  To zarób.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.4318 sekundy