REKLAMAMartex
REKLAMAzielona aleja

(Fot. Archiwum organizatora.)

Biuro Turystyki i Sportu Gregor TOUR, tawerna "Pod Omegą", Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji oraz Urząd Miasta w Iławie są organizatorami V Regat Charytatywnych "Żeglarze Wspólnie Przeciw Białaczce" o Puchar Dyrektora ICSTiR. Cel to wsparcie Fundacji DKMS oraz Laury Królik - małej iławianki cierpiącej na artrogrypozę.

Charytatywne żeglowanie zaplanowano na najbliższą sobotę, 9 czerwca. Zapisy przyjmowane będą w tawernie "Pod Omegą" w dniu regat, od 10 do 11. Dochód ze wpisowego zostanie przekazany Fundacji DKMS, która przez 10 lat działalności w Polsce zarejestrowała w naszym kraju ponad 1 300 000 potencjalnych dawców komórek macierzystych szpiku. Podczas imprezy będzie też prowadzona zbiórka do puszek na rzecz DKMS. 

Żeglarze w południe wystartują do pierwszego wyścigu, a po południu i wieczorem "Pod Omegą" będą czekać dodatkowe atrakcje. Organizatorzy przewidują m.in. koncert zespołu szantowego "The Flonders", integrację przy ognisku oraz licytację nagród. Cel będzie szczytny. To pomoc małej iławiance Laurze Królik. Dziewczynka za kilka miesięcy będzie potrzebowała nowych kosztownych ortez. Jej rodzice wierzą, że z Waszą pomocą po raz kolejny uda się zebrać na to środki. 

Zapraszamy na regaty!

REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
woznicki2019
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.8348 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)