REKLAMASadek
Na zdjęciu po lewej Kubuś ze swoją rehabilitantką.

Na zdjęciu po lewej Kubuś ze swoją rehabilitantką. (Fot. Archiwum rodziny.)

Ma zaledwie dwa lata, a naprawdę wiele już przeszedł. Kubuś Biegajski zmaga się z poważną wadą czaszki. To przyczyna, dla której nosi specjalistyczny kask. Ale to za mało. Chłopiec potrzebuje też rehabilitacji, której wysokie koszty przewyższają możliwości finansowe jego rodziny. Stąd apel o Waszą pomoc - na ogólnopolskim portalu charytatywnym SiePomaga.pl ruszyła już zbiórka na rzecz 2-latka. Lokalni internauci organizują też potrzebne wsparcie za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

Jakub Biegajski z Iławy urodził się 10 kwietnia 2016 r. Szybko okazało się, że chłopiec niestety ma poważne problemy ze zdrowiem.

- Po narodzinach Kubusia lekarze zdiagnozowali u niego poważną wadę czaszki. Kubuś nosi specjalistyczny kask, który ma na celu poprawę kształtu głowy. Jednak sam kask nie pomoże - chłopiec potrzebuje rehabilitacji z powodu opóźnienia fizycznego oraz w celu poprawy kształtu głowy. Wszystkich, którzy chcieliby pomóc w leczeniu malucha, prosimy o wsparcie - apelują o pomoc Kubusiowi organizatorzy zbiórki na portalu SiePomaga.pl.

Celem akcji jest zebranie kwoty około 8 tysięcy złotych, która pozwoli sfinansować roczną rehabilitację chłopca. Na apel o pomoc już odpowiedziało prawie 30 osób.

Akcję charytatywną, zweryfikowaną przez Fundację SiePomaga, można wspierać przelewami w dowolnej wysokości, które można zlecić elektronicznie za pośrednictwem strony zbiórki. Portal zachęca też do tworzenia własnych akcji charytatywnych, z których dochód zasili główną zbiórkę. Można to zrobić dzięki tzw. Skarbonce Pomagacza. Do działania ruszyli już lokalni internauci. Na Facebook'u znajdziecie utworzoną niedawno grupę "Pomoc dla Kubusia". Organizatorzy czekają tam na wszelkie przedmioty, które moglibyście przekazać na rzecz akcji. Mogą to być książki, zabawki, biżuteria. Później będzie je można wylicytować w szczytnym celu. 

Możecie też wysyłać sms-y na numer 72365 o treści S11070 (koszt to 2,46 zł brutto). 

POMÓŻMY KUBUSIOWI - TUTAJ LINK DO GŁÓWNEJ ZBIÓRKI W SERWISIE SIEPOMAGA.PL! 

REKLAMAabs2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.4025 sekundy