REKLAMAwlodkowic
Paszynin2

(Fot. Archiwum własne.)

Zbliżająca się wielkimi krokami sobota, 16 czerwca to wielki dzień dla uczniów i instruktorów iławskiej Szkoły Tańca i Akrobatyki Spinel. Już po raz trzeci, podczas dorocznej Gali Tanecznej, zaprezentują mieszkańcom efekty swojej pracy. 

Gala, która w tym roku odbędzie się w miejskiej hali sportowo-widowiskowej, co roku cieszy się dużą frekwencją. Występy tancerzy licznie oklaskują najbliżsi artystów, przyjaciele Szkoły Tańca i Akrobatyki Spinel oraz inni mieszkańcy Iławy i okolic zainteresowani tańcem. W imieniu szkoły zapraszamy w sobotę, 16 czerwca na godzinę 15:00. Gala rozpocznie się od pokazów tanecznych i akrobatycznych. Ciekawie zapowiada się też zaplanowany na godzinę 16:00 spektakl taneczny "Brzydkie Kaczątko" z udziałem wszystkich grup szkoły, od najmłodszych po najstarszych tancerzy.  

Impreza jest biletowana. Wejściówki, w cenie 12,30 zł, są do nabycia w recepcji szkoły mieszczącej się przy ulicy Jagiellończyka w Iławie. 

REKLAMANotus_nowa

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbudzyk
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.701 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)