REKLAMAgap

(Fot. Zakład Karny w Iławie/archiwum.)

Świadkami dużej aktywności służb mundurowych będą w najbliższy piątek, 15 czerwca mieszkańcy ulicy 1 Maja w Iławie oraz okolic. Tego dnia trzeba też będzie liczyć się z utrudnieniami w ruchu drogowym. Przyczyną jest zaplanowane na ten dzień ćwiczenie specjalistyczne "Napad 2018".

Takie działania zarządził Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Olsztynie. Ich bazą będą obiekty Zakładu Karnego w Iławie. Instruktażowe ćwiczenie specjalistyczne Służby Więziennej okręgu olsztyńskiego zorganizowane zostanie przy współudziale Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego z Olsztyna oraz Komendy Powiatowej Policji w Iławie, Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej z Iławy, Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Olsztynie i WKU w Ostródzie.

- Chcielibyśmy powiadomić społeczność lokalną o spodziewanych utrudnieniach w ruchu drogowym. Wystąpią one w Iławie 15 czerwca w godzinach 9:30 – 11:00 - informuje kpt. Magdalena Socha, rzecznik prasowy Dyrektora Zakładu Karnego w Iławie. - Nastąpi wyłączenie z ruchu drogowego ulicy 1-go Maja z ulicą Gdańską. W tym czasie równocześnie wyłączona z ruchu drogowego będzie ulica Andersa, od skrzyżowania ulicy Smolki i ulicy Andersa do ulicy 1-go Maja.
 

REKLAMAabs2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.4971 sekundy