REKLAMAKleks2

(Fot. Info Iława.)

Już dziś (w środę, 13 czerwca) o godzinie 17:00 w sali konferencyjnej Portu Śródlądowego w Iławie rozpocznie się spotkanie ze znanymi blogerami podróżniczymi, kończące akcję #blogerzyNadJeziorakiem.

W spotkaniu udział wezmą Ula Fiedorowicz, autorka bloga www.adamantwanderer.com, Anna Nadia Bandura, autorka bloga www.nadiavstheworld.com, Alicja Rapsiewicz i Andrzej Budnik z bloga https://www.loswiaheros.pl/ oraz Michał Maj z www.zyciejestpiekne.eu.

Od niedzieli, 10 czerwca odkrywali oni atrakcje Jezioraka i okolic, by następnie przygotować koncepcje autorskich tras turystycznych, dostosowanych do tematyki, która najbardziej ich interesuje i do potrzeb gości, którzy odwiedzają okolice Jezioraka. Swoim czytelnikom odpowiedzą na pytania, gdzie się zatrzymać, gdzie zjeść, jakie miejsca odwiedzić i jak najlepiej wypocząć. Na zakończenie akcji powstanie teledysk, podsumowujący pobyt blogerów nad Jeziorakiem.

Celem akcji #blogerzyNadJeziorakiem była promocja najdłuższego jeziora w Polsce i jego okolic w blogosferze i mediach społecznościowych. Organizatorem akcji jest Port Śródlądowy w Iławie oraz Starostwo Powiatowe w Iławie, Gmina Susz, Port 110 i grupa blogerów podróżniczych Bloceania.

[Port Iława]

Więcej o akcji pisaliśmy TUTAJ

REKLAMANotus_nowa

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.4687 sekundy