REKLAMAKleks2

(Fot. UG w Iławie.)

Bardzo dużą popularnością cieszyły się III Regionalne Zawody Jeździeckie w Skokach przez Przeszkody o Puchar Wójta Gminy Iława Krzysztofa Harmacińskiego, rozegrane w sobotę, 9 czerwca w Leśnym Zaciszu w Tynwałdzie. Padły rekordy frekwencji, zarówno wśród zawodników, jak i widzów.

Uroczystego otwarcia zawodów dokonał wójt gminy Iława Krzysztof Harmaciński. Konkurs odbywał się w 8 kategoriach od konkursu debiutanckiego (przeszkody do 40 cm) po konkurs klasy N, gdzie zawodnicy musieli pokonać przeszkody o wysokości do 120 cm. Pełne wyniki zmagań organizatorzy udostępnili tutaj

Nie zabrakło dodatkowych atrakcji dla publiczności. W przerwach między konkurencjami odbywały się konkursy dla widzów, można było się pokrzepić pyszną grochówką, odbyć przejażdżkę kucykiem. Dużym powodzeniem cieszyło się również minizoo, gdzie można było zobaczyć zwierzęta, w tym bażanty, pawie, daniele, czy muflony.

[Urząd Gminy w Iławie, red. kontakt@infoilawa.pl]

REKLAMAabs2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.3724 sekundy