REKLAMATYP 1 - IPB

(Fot. Info Iława.)

Do wynajęcia jest atrakcyjny lokal usługowy w centrum Iławy. To szczególnie kusząca propozycja dla osób, które chcą przenieść istniejący salon kosmetyczny lub rozpocząć działalność gospodarczą w tym zakresie. Lokal jest wyposażony w szereg specjalistycznych urządzeń i meble - wszystko to jest do dyspozycji najemcy bez dodatkowych opłat. Pomieszczenia niedawno przeszły gruntowny remont i bez trudu można dostosować je także do innych rodzajów działalności gospodarczej.

Lokal, atrakcyjny i dostępny w świetnej cenie, mieści się w centrum miasta, przy ul. Królowej Jadwigi 12. Na powierzchni 89 m2 urządzono tutaj gabinety zabiegowe, solarium (w dwóch pomieszczeniach), poczekalnię, łazienki i zaplecze socjalne. 

Lokal jest starannie wykończony w wysokim standardzie. Niedawno przeszedł gruntowną modernizację i nie wymaga żadnych prac remontowych. 

Miejsce to idealnie nadaje się na gabinet kosmetyczny. Jeszcze do niedawna funkcjonował tutaj dobrze prosperujący salon. Najemca, bez ponoszenia dodatkowych kosztów, będzie miał możliwość korzystania z wyposażenia salonu, w tym zarówno sprzętu, jak i mebli.

Lokal można także - bez konieczności ponoszenia dużych nakładów finansowych - szybko dostosować do wielu innych rodzajów działalności gospodarczej. W tym miejscu świetnie sprawdzi się na przykład salon fryzjerski albo praktyka lekarza specjalisty. 

Cena dzierżawy lokalu jest bardzo atrakcyjna, jest też możliwość negocjacji stawki. Właściciel zaprasza zainteresowane osoby do kontaktu telefonicznego pod numerem 603 131 730.

Do wynajęcia atrakcyjny lokal na działalność gospodarczą w centrum Iławy!
Publikacja zlecona.

REKLAMAabs2
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZajazd3
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4684 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)