REKLAMAKleks2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ9 lipca 2018, 17:06 komentarzy 5

(Fot. Info Iława.)

Czytelniczka chce nagłośnić problem z utrzymaniem porządku i czystości w pomieszczeniu z bankomatem na ulicy Niepodległości w Iławie. Jak opisuje, jeszcze nie zdarzyło się jej zastać tego miejsca w nienagannym stanie. Zdjęcia mówią same za siebie. Dla ścisłego centrum miasta jest to rzeczywiście bardzo słaba wizytówka.

Mowa o bardzo niewielkim, ale samodzielnym pomieszczeniu w budynku na ulicy Niepodległości, w którym mieszczą się też sklepy. Na kilku metrach kwadratowych znajduje się jedynie bankomat i kosz na śmieci, a pomieszczenie nie pełni żadnej innej funkcji.

- Jestem tam już któryś raz i zawsze jest tak samo. Mianowicie kosz pełen, śmieci walają się po ziemi, podłoga brudna, a zapachy przy wejściu nie do wytrzymania. Rozumiem, gdybym raz zastała taką sytuację, ale nie. Tak jest za każdym razem, gdy tam jestem - opisuje problem Czytelniczka. - Nikt po prostu nie sprząta w tym miejscu. Szczególnie teraz, w sezonie, gdy jest pełno turystów, jak to świadczy o Iławie

Kto powinien jak najszybciej nadrobić porządkowe zaległości? Sprawdzamy to. W sprawie poprosiliśmy o komentarz przedstawiciela firmy, do której należy bankomat. Spółka jest właścicielem największej niezależnej sieci bankomatów w Polsce. Stan pomieszczenia, w którym znajduje się bankomat, również dla tej firmy nie jest najlepszą wizytówką... Do tematu wrócimy.

"Kosz pełen, śmieci walają się po ziemi, podłoga brudna, a zapachy przy wejściu nie do wytrzymania" - opisuje Czytelniczka i retorycznie pyta: jak to świadczy o Iławie?

Zdjęcia: Czytelniczka/Info Iława.

REKLAMANotus_nowa

5Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Kinga 5 7 miesięcy temuocena: 100% 

  A zobaczcie ludzie co sie dzieje przy tzw.Domu Weterana tam od strony bloku budowlanki to dopiero jest jazda Sajgon .ale urzad tego nie widzi a wszystkie prace porządkowe sa ale przy Urzedzie .Tak trzymac p.Julio nie wychylac się bo na trawke kiedy jeszcze zielona ha ha

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Paździoch 4 7 miesięcy temuocena: 29% 

  Czytelniczka mogła w czynie społecznym posprzątać

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Turysta 3 7 miesięcy temuocena: 100% 

  Szkoda ze tak to Pan odbiera bo od kilkunastu lat tu spędzamy urlop i zawsze byliśmy pod ogromnym wrażeniem. .ale niestety teraz trochę się zapuscilo. ..a na czynniki społeczny to zapraszam PANA. .przydałoby się

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Turysta 2 7 miesięcy temuocena: 75% 

  Iława ostatnio jest brudna...kosze wylewają się trawy nie skoszone ...pełno śmieci na deptakach. .wstyd....

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Turysta 1 7 miesięcy temuocena: 33% 

  Gdyby Japończycy przyjeżdżali do Iławy, byłoby czysto

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.5839 sekundy