REKLAMAgaleria2
REKLAMAKleks2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ19 lipca 2018, 15:19 komentarzy 1

(Fot. archiwum duetu PARA.)

Są parą w życiu i na scenie. PARA - tak nazywa się muzyczny duet, który tworzą pochodząca  z Prabut Aleksandra Jabłońska i pochodzący z Iławy Jakub Cybula. Choć został założony zaledwie w lutym tego roku, już został dostrzeżony i doceniony przez jurorów muzycznych konkursów i festiwali. Teraz Ola i Kuba mają duże szanse na występ na jednej scenie z gwiazdami szczecińskiego Festiwalu Garaże. Przyznają, że Wasze wsparcie w internetowym głosowaniu jest nieocenione!

Poznajcie PARĘ, czyli duet tworzony przez Olę Jabłońską - wokalistkę, tekściarkę i kompozytorkę oraz Kubę Cybulę - producenta muzycznego, aranżera, kompozytora i perkusistę. Oboje są absolwentami edukacji muzycznej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Od niedawna są w Warszawie, gdzie kontynuują edukację (Ola na kierunku pedagogicznym, Kuba na związanym z realizacją dźwięku), ale też spełniają wspólne muzyczne marzenia w duecie PARA.

Od jego założenia mija dopiero pół roku, a PARA, zajmująca się głównie elektronicznym popem, już ma na swoim koncie sporo sukcesów. Zostali m.in. laureatami konkursów "Stage4you" w Warszawie, "Cudawianki" w Gdyni, "Gramy swoje" w  Platerowie, czy "Undergramy" w Tczewie, zdobyli też wyróżnienie podczas Festiwalu SPAM w Lublinie. Grali również tzw. supporty przed takimi gwiazdami jak Monika Brodka, czy Paulina Przybysz.

- Każdy kolejny sukces jest dla nas wielką motywacją do dalszej pracy, daje energię i moc do tworzenia - nie ukrywa Jakub Cybula.

Stąd zaangażowanie pary, która chce dać się poznać publiczności, w kolejne takie przedsięwzięcia. Najświeższym, aktualnym projektem jest ich udział w internetowym plebiscycie szczecińskiego Festiwalu Garaże.

Co mogą zyskać?

- To pierwsza edycja tego wydarzenia, a zatem i my bylibyśmy jego pierwszymi w historii laureatami! - mówi Jakub. - Poza tym, do zdobycia jest nagroda finansowa w wysokości 3 tysięcy złotych. To dla nas duża suma, którą moglibyśmy przeznaczyć na dalszy muzyczny rozwój. I wreszcie - można wystąpić na jednej scenie z gwiazdami Festiwalu Garaże! To Fisz Emade, Daria Zawiałow i CHORZY.

Głosować możecie w mediach społecznościowych, na stronie "Festiwal Garaże" (LINK). PARA aktualnie jest na trzecim miejscu, wkrótce na pewno podskoczy.

- Z góry bardzo dziękujemy za wsparcie i do zobaczenia na koncertach! - mówi Kuba. 

Na koniec dodajmy, że jeden z takich występów ma szansę odbyć się w Iławie. Artyści bardzo by tego chcieli...

PARĘ tworzą pochodząca z Prabut Aleksandra Jabłońska i pochodzący z Iławy Jakub Cybula (fot. archiwum duetu).

Tutaj próbka ich możliwości i stylu - utwór "9 liter".

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMAZDZ

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Dorota 1 10 miesięcy temuocena: 83% 

    Brawo! Macie moc, talent. Jeszcze trochę szczęścia i uda się, czego DUETowi życzę.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Dzień dziecka
REKLAMAMartex
REKLAMAIowa
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4729 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)