REKLAMATYP 1 - IPB

(Fot. Info Iława.)

Zespół De Mono, na polskiej scenie muzycznej obecny od trzech dekad, był gwiazdą drugiego, sobotniego koncertu w ramach 13. edycji Festiwalu "Nad Jeziorakiem" w Siemianach. Festiwalowa publiczność znów dopisała, a lider i wokalista De Mono był zaskoczony, że tak wiele młodych osób, które zgromadziły się w amfiteatrze nad jeziorem, zna słowa  przebojów grupy.

W sobotę, po przeprowadzeniu tradycyjnego Konkursu Muzycznych Talentów, scenę przekazano artystom olsztyńskiego Czerwonego Tulipana. Artyści wykonujący poezję śpiewaną są związani z siemiańskim festiwalem od samego początku. Następnie wystąpiła Ania Rusowicz z zespołem. Artystka, obdarzona mocnym, pewnym  głosem, dała bardzo energetyczny koncert. Później publiczność bawiła się wspólnie z Ewą Błachnio i akompaniującymi jej Muzikantami. Znana z telewizji artystka kabaretowa przedstawiła dość odważny program o relacjach damsko-męskich i męskiej pewności siebie, przeplatając występ piosenkami. Później na scenie pojawił się Andrzej Krzywy i muzycy zespołu De Mono, gwiazda sobotniego koncertu. "Dzieciaki, toż to szok!' - tak lider grupy skomentował fakt, że siemiańska publiczność (w sporej części złożona z młodych ludzi) znała słowa piosenki "Kochać inaczej", od której, jak mówił wokalista, dla De Mono wszystko się zaczęło. Andrzej Krzywy bardzo dziękował publiczności za wspólny śpiew. Podczas koncertu było też kilka innych utworów, które publiczność śpiewała razem z artystami. Ostatnią sobotnią atrakcją i jednocześnie ostatnim akcentem całego festiwalu był występ Kabaretu Młodych Panów, jednej z najbardziej znanych grup kabaretowych w kraju.

Druga odsłona 13. edycji Festiwalu nad "Jeziorakiem" w Siemianach. Gwiazdą sobotniego koncertu zespół De Mono z Andrzejem Krzywym.
Zdjęcia, wideo: Info Iława.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMAabs2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.7948 sekundy